MANİSA CEZAEVİ OTOPARKINDA HIRSIZLIK

banner297

Manisa’da cezaevinde bulunan yakınlarını görmeye gelen bir aile büyük şok yaşadı. Ailenin aracında içinde altın ve para ve astım ilaçları bulunan çanta hırsız tarafından çalındı.

Asayiş 06.10.2017, 17:58 06.10.2017, 18:13
MANİSA CEZAEVİ OTOPARKINDA HIRSIZLIK

HABER: SERKAN ÖZCAN
Hırsızlık olayı Manisa’nın Turgutlu yolu üzerindeki E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na ait otopark içeresinde meydana geldi.
İsmail Yıldırım isimli vatandaş İstanbul’dan ailesi ile birlikte, bugün öğlen saatlerinde cezaevindeki yakınlarını görmeye geldi. 
aile, otomobillerini cezaevinin otoparkına park etti. Cezaevine eşya alınmadığı için İsmail Yıldırım ve yanında bulunan ailesi para ve ziynet eşyalarını otomobillerine koyup yakınlarını görmeye gitti.
Ziyaretin ardından otoparka gelen İsmail Yıldırım otomobilin camının kırık olduğunu ve otomobil içinde bulunan çantanın olmadığını gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, inceleme yaparken otomobil sahibi İsmail Yıldırım yüksek güvenlikli cezaevinin otoparkında hırsızlık olmasına tepki gösterdi.
Öte yandan İsmail Yıldırımın annesine ait çantanın içerisinde astım ilaçlarının yanı sıra bir miktar para ve 3 adet altın yüzüğün çalındığı belirtti.
Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar (0)