KUYUMCULAR ÇARŞISINDA OLAY! ÇOK SAYIDA VATANDAŞ TOPLANDI

Kuyumcular Çarşısında bir kuyumcunun önünde toplanan çok sayıda vatandaş, dolandırıldıklarını iddia etti. İki gündür kapalı olan kuyumcunun sahibinin işyerine geldiğini duyan vatandaşlar işyerine koştu.

ASAYİŞ 25.09.2020, 19:44 27.09.2020, 17:21
KUYUMCULAR ÇARŞISINDA OLAY! ÇOK SAYIDA VATANDAŞ TOPLANDI

HABER: SERKAN ÖZCAN

Manisa Kuyumcular Çarşısında iki gündür kapalı olan bir kuyumcunun önünde toplanan vatandaşlar ile işyeri sahibi arasında arbede yaşandı.

İddiaya göre dolandırıldıklarını iddia eden bazı vatandaşlar ile iş yerine gelen şahıs arasında kavga yaşandı. Olaylara polis müdahale ederken şahsın gözaltına alındığı öne sürüldü.

Öte yandan söz konusu kuyumcunun önünde toplanan vatandaşların son durumla ilgili açıklama bekliyor.

MİLYONLARCA PARA....

İddialara göre son zamanlarda kuyumcuya altınlarını ve paralarını teslim eden vatandaşlar, son iki gündür kapalı olan olan işyerinin durumundan şüphelendi. Polise başvuran vatandaşlar kuyumcunun önünde beklemeye başladı.   

Manisa’da Kuyumcular Çarşısında bu akşam patlak veren olayın detayları ortaya çıkmaya başladı. İddiaya göre 15 milyon TL’lik bir kayıp para söz konusu Mağdur kişi sayısı ise 100 ila 150 kişi arasında.

Yorumlar (4)
Huysuz 1 ay önce
Kim yaptıysa helal olsun
Zuzu 1 ay önce
Bu insanlarda akil mi yok ! Hiç mi tv izlemiyorlar!
Daha bu sene tv lerde işlendi bu olay ...
Hangi kuyumcu ?
HASAN 1 ay önce
BUNLARDA HİÇ AKIL YOKMU DUYMUYORLARMI DEMEKKİ MÜSTAHAK
di-de 1 ay önce
beş vakit namaz kılıp bilmediğin konularda yaptığınız dedikodular ,aldığınız ahlar belki çıkıyordur.Şapkanızı bi koyun önünüze de düşünün Ali Beyyyyyyyyyy
14
açık