Büyükşehir zabıtasından marketlere şok denetim 

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı ve Zabıta Dairesi’ne bağlı ekipler, il merkezindeki zincir marketlerde denetimde bulundu. Kontrollerin ardından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da denetimlerimize sıkı bir şekilde devam edeceğiz” ifadelerinde bulunuldu.

Asayiş 07.12.2022, 15:14
Büyükşehir zabıtasından marketlere şok denetim 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, gıda ve temel tüketim ürünlerinin satıldığı zincir marketlere yönelik denetimde bulundu. Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Vitaş, Zabıta Dairesi Başkanı Evren Yıldız’ın da yer aldığı denetimde, daire başkanlığına bağlı ekipler, marketlerde bulunan ürünleri titizlikle inceledi.  Barkoddan ürün künyelerine kadar detaylı bir şekilde yürütülen denetim çalışmalarının ardından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın sağlıklarını korumak, fırsatçılığın önüne geçmek ve haksız kazancı engellemek için görev başındayız. Gıda ve temel tüketim ürünleri satışı yapan zincir marketlerde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da denetimlerimize sıkı bir şekilde devam edeceğiz” ifadelerinde bulunuldu.


 

Yorumlar (6)
Veli 2 ay önce
Keşke birde Maski yi denetlemeler 3 ay ust uste suya zam yaptılar (yaklaşık %100), doğal gaza ,,%100 yapılan zammida denetleseler.
Orm45 2 ay önce
Her market kurallara uyuyormus mu kac markete ceza kesilmis bununla ilgili tek bir açıklama yok...
Manisalı 2 ay önce
Şov kokan hareketler, düne kadar iktidara yakın bu marketlere kimse dokunamıyordu tekel halini almışlardı. Bugün enflasyonun günah keçisi yapılmaya çalışıyorlar. hadi ben de burdan ihbar ediyoryum, Tarım Kredi Marketlerde de fiyatlar aynı, hatta bazı ürünler 3 harflilerden daha pahalı.
Manisalı 2 ay önce
Tarım satış kooperatiflerini göremedik. Tüm marketlerden pahallı. Ve ürün yok.gelen ürünler sayı ile geliyor.
İbrahim 2 ay önce
Suçlu marketler mi şimdi .
muzaffer kıratlı 2 ay önce
işsizler iş başında