11 KUYUMCUYU DOLANDIRDIKLARI İDDİA EDİLEN ZANLILAR SERBEST

11 kuyumcuyu sahte altınla dolandırdıkları iddia edilen iki şüpheli, çıktıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ASAYİŞ 18.09.2020, 16:08
11 KUYUMCUYU DOLANDIRDIKLARI İDDİA EDİLEN ZANLILAR SERBEST

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz günlerde Uşak’ta 4 Denizli’de 3, İzmir’de 2, Manisa’da 1 ve Muğla’da 1 kuyumcu olmak üzere toplamda 11 kuyumcuyu sahte altın bileklik satarak dolandıran M.D. ve İ.Ü. hakkında arama çalışması başlattı. Yapılan araştırmalar sonucunda M.D. ve İ.Ü. bir kuyumcuyu dolandırmak üzereyken suçüstü yakalanarak göz altına alındı. Emniyetteki işlemlerin ardından şüpheliler önce sağlık raporu için hastaneye sonrasında da adliyeye sevk edildi. 11 kuyumcuyu dolandırma suçlarından adliyeye sevk edilen M.D. ve İ.Ü. çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Öte yandan yapılan incelemelerde M.D. ve İ.Ü.’ye ait bir otomobilde yaklaşık 10 bin TL para ele geçirildi.

Yorumlar (1)
MURAT ERDOĞAN 1 ay önce
ADLİ KONTROL ŞARTIYLA BİR HAKİM NASIL SERBEST BIRAKIR,NASIL SALIVERİR AKLIM DİMAĞIM ALMIYOR,BÖYLE GEVŞEK,ADALETSİZ,KANUNSUZ BİR YARGI,BİE DEVLET OLABİLİR Mİ?AFRİKA YAMYAMLARININ KANUNLARI BİLE İNANIN BİZDEN DAHA ADALETLİ VE DÜZGÜNDÜR..BUNLARI BİLİB DE GÖZ YUMANLARA,HALA BİR ŞEYLER YAPMAYAN HERKESE YAZIKLAR OLSUN..
21
parçalı az bulutlu