Yeşilyurt’un İtfaiye Müfrezesi Kullanıma Hazır

banner297

Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte her alanda hizmet atağına kalkan Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Alaşehir’in Yeşilyurt Mahallesi’nde yapımına başladığı itfaiye müfrezesinde çalışmalar tamamlandı. Yangın ve diğer afetlere daha hızlı müdahale etmek amacıyla oluşturulan müfreze, kısa süre içerisinde bölge sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Alaşehir 20.12.2016, 11:16
Yeşilyurt’un İtfaiye Müfrezesi Kullanıma Hazır
Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve etkili hizmet ulaştırabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yangın ve diğer afetlerde ulaşım süresini en kısa süreye indirerek, olası can ve mal kaybını asgari düzeyde olması amacıyla Alaşehir’in Yeşilyurt Mahallesi’nde yapımına başlanan itfaiye müfrezesinde inşaat çalışmaları tamamlandı. Çevre düzenlemesinin yapılmasıyla birlikte hizmete girecek olan müfrezenin, olası bir felakete daha etkin müdahale edeceği belirtildi.
Daha Hızlı Müdahale
Kısa süre içerisinde bölge sakinlerinin hizmetine girecek olan itfaiye müfrezesinde incelemelerde bulunan Alaşehir Koordinasyon İşleri Müdürü Akif Ceylan,” Yangın ve diğer afetlerde ulaşım süresini en kısa süreye indirerek, olası can ve mal kaybını asgari düzeyde olması amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyemiz tarafından Yeşilyurt’ta yapımına başlanan itfaiye müfrezesinde inşaat çalışmaları tamamlandı. 7 gün 24 saat bölgenin hizmetinde olacak olan itfaiye müfrezesi, ihtiyaç anında olaylara daha hızlı müdahale edecek” dedi.

 
Yorumlar (0)
24
az bulutlu