Sürücülerin Kâbusu Sona Eriyor

banner297

Alaşehir’de trafik açısından güvensiz olan ve vatandaşların hayatını tehlikeye sokan Sarıkız Deresi’nde, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan modern kavşakta çalışmalarda sona gelindi.

Alaşehir 26.07.2016, 13:19 26.07.2016, 13:24
Sürücülerin Kâbusu Sona Eriyor
Yaklaşık 60 gün içerisinde kavşağın ilçeye kazandırılabileceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, modern kavşak ile bölgede yaşanan trafik kazalarının önüne geçilebileceğini ifade etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir'de sürücülerin kâbusu haline gelen Sarıkız Deresi’nde yaşanan sorunlara neşter vuruyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Sarıkız Kavşağı'nda Nisan ayında temeli atılan modern kavşak, açılış için gün sayıyor. Trafik açısından tehlikeli olan ve vatandaşların canını tehlikeye atan Sarıkız Deresi’nde modern kavşağın kısa sürede hizmete açılacağını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Alaşehir ilçemizde Devlet Hastanesi’nin olduğu bölgede trafik düzenlemesini sağlamak adına modern bir kavşak çalışması gerçekleştiriyoruz. Burada çalışmalarımızın yaklaşık yüzde 70’i tamamlandı. Bu doğrultuda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yaklaşık 60 gün içerisinde kavşağın tamamlanmasını planlıyoruz. Modern kavşağın yapımının tamamlanmasıyla birlikte bölgede yaşanan trafik kazalarının önüne geçileceğine inanıyorum” dedi.

 
Yorumlar (0)
14
kapalı