Muhtar’dan Başkan Ergün’e Teşekkür

banner297

Manisa’nın 17 ilçesinde dev asfalt hamlesi başlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir’in Sarıpınar Mahallesi’nde yaklaşık 7 kilometrelik sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte ulaşımda konfora kavuşacaklarını belirten Mahalle Muhtarı Yaşar Bilgin, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Alaşehir 23.08.2016, 11:59
Muhtar’dan Başkan Ergün’e Teşekkür
Manisa’nın dört bir yanına hizmetlerini ulaştıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir’in Sarıpınar Mahallesi’nde bakımsız durumda olan yolu sıcak asfaltla buluşturuyor. Ağır kış şartlarından bozulmalar olan yolda genişletme çalışmasıyla birlikte, sıcak asfalt çalışması da gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıpınarlıları konforlu yola kavuşturuyor. Yaklaşık 7 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasını sevinçle karşılayan Mahalle Muhtarı Yaşar Bilgin, “Bu yol eskiden çok bozuktu. Yapılan çalışmaların ardından yolumuz konfora kavuştu. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Asfalt hedefine kararlılıkla ilerliyoruz

Muhtar Yaşar Bilgin ve tüm Sarıpınarlılara sevgi ve selamlarını ileten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “İlimiz genelinde olduğu gibi Alaşehir’imizde de altyapı, asfalt, kaldırım, bordür ve parke taşı gibi çok sayıda çalışma yürütüyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi 17 ilçemizin her noktasında bir çalışma içinde. Hedefimiz olan 2 bin 500 kilometre asfalt çalışmamızda bu hedefimize kararlılıkla ilerliyoruz. Sarıpınar Mahallemizde de kısa sürede tamamlanacak olan asfaltın ardından vatandaşlarımız yeni ve modern bir yola kavuşmuş olacak. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.
 

 
Yorumlar (0)
24
az bulutlu