Gençlik Merkezi Hızla Yükseliyor

banner297

Gençlerin daha iyi ortamlarda eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Alaşehir’de Nisan ayında temeli attığı Gençlik Merkezi, hızla yükseliyor. Alaşehir Gençlik Merkezi’ni büyük bir heyecanla hizmete açmak için gün saydıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, merkezin ilçe gençliğinin prestij eğitim mekanı olacağını belirtti.

Alaşehir 24.10.2016, 12:17 24.10.2016, 12:21
Gençlik Merkezi Hızla Yükseliyor
banner388
Alaşehir’de gençlerin daha iyi ortamlarda eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede yapımına başladığı Gençlik Merkezi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Nisan ayında temeli atılan ve 5 ay gibi kısa süre içerisinde hızla yükselen merkez, kısa süre içerisinde ilçe sakinlerinin hizmetine sunulacak. Farklı eğitim odaları, dinlenme alanları ile kent gençliğinin sosyo-kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek olan merkezin, kendini geliştirmek isteyenlere rehber olacağını vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Modern merkezde çalışmalar sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Yakın zamanda hizmete sunulacak olan merkezde gençlerimiz için her şey düşünüldü” ifadelerinde bulundu.

“Gençlik Gelecektir”

Gençlere sahip çıkmak için Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Gençlerimize yönelik sosyal projeleri çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda il genelinde Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerimizi bir bir hizmete açıyoruz. Manisa’nın 17 ilçesinde eğitimde fırsat eşitliğini sağlayabilmek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezlerimizi hizmete sunduk. Bu çerçevede Alaşehir ilçemizde de Nisan ayında temelini attığımız modern gençlik merkezini kısa süre içerisinde çocuklarımızın hizmetine açacağız. Gençlik gelecektir. Biz de geleceğimize sahip çıkmak için üzerimize düşeni yapıyoruz” dedi.

 
Yorumlar (0)
31
açık