banner298

BAĞIŞLAR BİR BUÇUK MİLYONU AŞTI!

banner297

Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Aydın Er, devlet hastanesine yapılan tıbbi cihaz bağışının bir buçuk milyon TL'yi geçtiğini söyledi.

Alaşehir 26.01.2015, 12:46
BAĞIŞLAR BİR BUÇUK MİLYONU AŞTI!Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Aydın Er, Tepeköy Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin kongresinde, devlet hastanesi hakkında açıklamalarda bulundu. Yapılan tıbbi cihaz bağışının bir buçuk milyon TL'yi aştığını ifade eden Er, "Hastanemiz ameliyathanesinde ömrünü tamamlayan ameliyat mikroskobunun değişme zamanı gelmişti. Tepeköy Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Halil Yıldırım, başhekimliğimize ziyarette bulunarak, 'hastanemizin bir ihtiyacı var mı? Sizin bu çabanıza nasıl katkıda bulanabiliriz?' diye sordu. Ameliyat mikroskobu ihtiyacımızın olduğunu söyledim. 'Hemen alırız, göz doktorumuzun istediği modeli belirleyin neyse alalım' dedi. Yaklaşık 40 bin civarındaki bu cihaz alındı ve şu an hizmet vermektedir. Kurumum adına sayın Halil Yıldırımın şahsında tüm Tepeköy Esnaf Kefalet Kooperatif üyelerine ve yönetimine şükranlarımı sunarım" dedi. 

Tepeköy Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Yıldırım ise, çalışmalarından dolayı Başhekimi Op. Dr. Aydın Er'e teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi: "Başhekimi Aydın Er'i yapmış olduğu bu çalışmalarından dolayı kutluyorum. Alaşehir Devlet Hastanesi yapılan yardımlarla daha da büyüyerek Alaşehir halkına iyi bir hizmet vereceği kanaatindeyim. Başhekimimiz Aydın Er ve ekibini Tepeköy esnafı olarak başarılarının devamını diliyorum. Her zaman yanındayız."

Yorumlar (0)
28
açık