Alaşehir MHP'de Görev Dağılımı Yapıldı

MHP Genel Merkezi tarafından MHP Alaşehir İlçe Başkanı olarak görevlendirilen, emekli öğretmen Halis Yörür başkanlığındaki ilçe yönetimi ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi.

Alaşehir 15.11.2016, 11:00 15.11.2016, 14:30
Alaşehir MHP'de Görev Dağılımı Yapıldı
MHP Lokali’nde yapılan yönetim kurulunda görev dağılımı yaptıklarını kaydeden MHP Alaşehir İlçe Başkanı Halis Yörür, "Genel Merkezimiz tarafından bize verilen bu görevi ekibimizle en iyi şekilde yerine getireceğiz. 15 Temmuz darbe girişim, Türk Devletine, Türk Milletine atılan en büyük lekelerden birisidir. Devletimizi yıkmak isteyen bu zihniyet karşısında Aziz Türk Milleti Devletine sahip çıkmıştır. Osmanlı Devleti 400 çadırdan doğarak kocaman bir devlet haline gelmiştir. Osmanlı Padişahlarından başlayıp, Ulu Önder Atatürk ile günümüze kadar gelen devletimizi yaşatacağız. Çanakkale’de 15 yaşındaki gençlerimiz 'Biz buraya şehit olmak için geldik' ruhunu taşıyan kahraman kardeşlerimizin taşıdığı o ruhu, bu günkü gençlerimiz de taşımaktadır. İşte bu ruh ile vatanımıza ve devletimize sahip çıkacağız. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin yürüdüğü aynı yolda yürüyen bir yönetim anlayışıyla, yola çıktık ve o ruh ile devletimize, milletimize yararlı olabilmek için çalışacağız. Allah’ım bizleri mahcup etmesin." dedi.
Halis Yörür’ün başkanlığındaki listede Eyüp Başalan başkan vekili, 2. Başkan Faruk Yaşar, 2. Başkan Tahsin Can, Sekreter Kenan Öztürk, Muhasip Mehmet Çelik, Hukuk İşleri M.Mahmut Güven, Necati Dalkılınç, İşletmelerden sorumlu Fevzi Demikıran, Serdar Şekercisoy, Mahalle Sorumlusu İhsan Gülseren, Mehmet Koparan, Eğitimden sorumlu Kemal Ahir, Basından sorumlu Önder Erbağ, Esnaf ve Sanatkarlardan sorumlu Ahmet Kışla, Barış Muslu ve Köylerden sorumluluk görevlerine de Tevfik Yılmaz ve Naşit Karataş getirildi.
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu