Sobadan çıkan kıvılcım yangın çıkardı, 1 kişi öldü

banner297

 Manisa'nın Akhisar ilçesindeki sobadan sıçrayan kıvılcımdan çıkan yangın nedeniyle 1 kişi hayatını kaybetti.

Akhisar 17.02.2021, 13:09
Sobadan çıkan kıvılcım yangın çıkardı, 1 kişi öldü

Yangın gece saatlerinde Manisa'nın Akhisar ilçesine bağlı Dağdere Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 2 katlı evde tek başına yaşayan Mustafa Akyüz (50), sobayı yaktıktan sonra uyuya kaldı. Gece saatlerinde sobada alevlerin yükselmesiyle beraber sıçrayan kıvılcım evdeki eşyaları tutuşturdu. Evden dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar durumu Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yangına müdahale etti. Yangının söndürülmesi sonrasında eve giren 112 acil servis ekipleri evde tek başına yaşayan Mustafa Akyüz'ün hayatını kaybettiğini belirledi.
Feci şekilde yanarak can veren Mustafa Akyüz'ün cansız bedeni İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderilirken yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (1)
Tamer OKUMUŞ 2 hafta önce
SORU -3) Eylül 2020 den bu yana uzaktan eğitim sureci devam etti bu süreçte ortaya çıkan aksakliklar neler ? Öğrenci veli ve ögretmenler bu 4 aylik uzaktan eğitim sürecinde hangi başlıklarda sorunlar yaşadı ? Bu hedef grup ve paydaşların yaşadığı sorular neler ? Bunları biliyor musunuz ? Daha verimli bir uzaktan eğitim için çözüm önerileriniz neler ?
10
açık