BAKKALLAR ODASI'NDAN MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

11 Ocak’ta yapılan genel kurul ile güven tazeleyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Bakkallar Odasını konuk etti.

AKHİSAR 26.03.2015, 16:51
BAKKALLAR ODASI'NDAN MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Akhisar Bakkalları Odası Başkanı Zafer Kara ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette üyeler, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi teşkilata başarı diledi. Ocak ayında MHP’nin güzel bir kongre gerçekleştirdiğine vurgu yapan Bakkallar Odası Başkanı Zafer Kara, "Akhisarlı esnaf odaları olarak sizleri ziyaret etmiştik. Fakat kendi yönetimimle kendi arkadaşlarımızla da tekrar bir tebrik edelim ve bu önümüzdeki seçimlerde de başarılar dileyelim. İnşallah Akhisar’dan ön sıralarda bir milletvekilimiz de yer alırsa, bu bize gurur ve onur da verir. Yolunuz açık olsun diye sizleri ziyaret etmek istedik” dedi.

MHP Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu ise, ziyarette şu açıklamalarda bulundu:

"Bizler milletvekili sıralamaları öncesi çalışmalarımızı yaptık, hazırlandık ve şimdi artık 7 Nisan’ı bekliyoruz. 1 ay içerisinde 4 kez Ankara’ya gittim ve burada çalışmaları yaptık. Çalışmalarımızı ve hazırlıklarımızı genel başkanımıza anlattık, değerlendirme yapacaklar. İnşallah dört adayımızdan bir tanesi ilk sıralamalara girer ve bizi temsil eder. Ama burada sizlerin yani odaların destekleri gerekiyor''

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu