banner278

MANİSA'DA BAKAN KASAPOĞLU RÜZGARI

Kulalı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, son günlerde memleketi Manisa’ya yaptığı yatırım ve sporculara gönderdiği hediyelerle dikkat çekiyor.

MANİSA'DA BAKAN KASAPOĞLU RÜZGARI

banner302
Soma'ya 2 milyon liralık spor yatırımı 
Geçtiğimiz hafta Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, Bakan Kasapoğlu’nun talimatıyla Soma'ya gelerek yerinde incelemelerde bulunmuştu. Yoğun çalışmalar ve temaslar sonucunda, Soma Belediyesi ile Spor Toto Başkanlığı arasında ilçeye yapılacak 2 milyon TL yatırım maliyetli spor salonu ve halı saha için protokol imzalandı. Yatırımın tamamını Spor Toto Başkanlığı üstlendi.

Kula'da Bakan Kasapoğlu adına turnuva düzenleniyor
Manisa Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasının bu yıl, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu adına düzenleneceği belirtildi.

Bakan Kasapoğlu’ndan genç güreşçilere kispet 
Bakan Kasapoğlu, memleketi Manisa'nın Kula ilçesi ziyaretinde sohbet ettiği Kulalı güreşçilere verdiği kispet sözünü tuttu. Bakan Kasapoğlu’nun gönderdiği kispetleri AK Parti Kula İçe Başkanı Ahmet Palabıyık teslim etti. 

İlgili Galeriler