ŞEHZADELER'DE EN İYİ HİZMET İÇİN EĞİTİM

Şehzadeler Belediyesi personel eğitimlerine devam ediyor. Şehzadeler Belediyesi İnsan kaynakları ve eğitim müdürlüğü belediye bünyesindeki personellerine eğitim semineri verdi. Elgin Kan Vakfında düzenlenen eğitim seminerinde, kurum içi iletişim ve belediyenin misyonu ve hedefleri hakkında sunumlar yapıldı. Seminerde konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler ilçesinin büyük bir aileye çevireceklerini ifade etti.

ŞEHZADELER'DE EN İYİ HİZMET İÇİN EĞİTİM

Geçtiğimiz hafta sonu Ümmehan Elginkan Mesleki Eğitim Merkezinde düzenlen kurum içi eğitim seminerinde Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Başkan yardımcıları İsmail Önal, Ahmet Songüler, Jülide Çakır, Süleyman Çoban, birim müdürleri ve çok sayıda personel katıldı. İlk olarak Strateji Geliştirme müdürü Gülistan Yıldız Altunağa’ nın Başkanımızı tanıyalım ve başkan diyor ki sunumuyla başlayan seminer, Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in konuşmasıyla devam etti. Yeni kurulan belediye olmaları nedeniyle bu tür eğitim seminerlerinin sık sık yapılacağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Öncelikle bu gün eğitim seminerine katılan tüm personelimize çok teşekkür ediyorum. Hepimizin bildiği gibi hayat bir okuldur. Beşikten mezara kadar öğrenme devam etmektedir. O nedenle bizlerde daha doğru ve daha kaliteli hizmetler suna bilmek için, sürekli kendimizi yenilemek mecburiyetindeyiz. Bunları yapmanın yolu da araştırmaktan, okumaktan ve eğitimlere katılmaktan geçiyor. Bu eğitimin başarılı ve verimli olacağına olan inancım tamdır. Bu gün bu eğitime destek veren tüm arkadaşlarımıza ve Elginkan vakfına ve değerli yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Şehzadeler’ e En İyi Hizmeti Hep Birlikte Yapacağız”

Şehzadeler ilçesini büyük bir aileye dönüştürmeyi hedeflediklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Bizim en büyük arzumuz birlikte yaşadığımız, havasını soluduğumuz bu güzel şehrimize birlikte hizmet etmektir. En iyi ve en güzel hizmeti nasıl yapabiliriz, milletimize hizmet ederken kamunun kaynaklarını nasıl en verimli kullanabiliriz bunun çabası ver gayreti içerisindeyiz. Bunu da hep birlikte başaracağız. Şehzadeler’de yaşayan insanları büyük bir aileye dönüştürürken, bu büyük ailenin çekirdek ailesini oluşturan bizlerin ne kadar büyük bir rol üstlendiğini hepimiz yakinen biliyoruz. İnanıyorum ki bundan 4 buçuk yıl sonra elde ettiğimiz büyük başarıların altında her birinizin imzası olacak. Bunu el birliği ile yapacağız, yoksa bir belediye başkanının tek başına vaatlerini, projelerini, hayata geçire bilmesi mümkün değil, sadece başkan yardımcılarıyla, daire müdürleriyle de bu işler olmaz. Tüm bu işler, hizmetler hepimizin gayretleriyle olacaktır. Ben inanıyorum ki birbirimizi daha iyi anlayarak ve destekleyerek, el birliği içerisinde bu güzel şehre en güzel hizmetleri sunar ve gök kubbede hoş sedayı bırakırız” dedi.

İlk olarak mali hizmetler müdürü Bayram Akkaya’nın yaptığı belediyemizi tanıyalım sunumunda belediye birimlerini ve görev alanlarını anlatıldı. Şehzadeler Belediyesi’nin misyon, vizyon ve görevleri hakkında sunum yapan Başkan danışmanı Mustafa Pala, Şehzadeler Belediyesi’nin hizmetlerinin halka en iyi ve en doğru şekilde anlatılması gerekliliğini vurguladı. CBÜ Öğretim görevlisi, Siyaset Bilimci Ozan Erdem’in güçlü kurum kültürü ve aidiyet duygusu konulu anlatımı personel tarafından ilgiyle izlendi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.