MANİSA’DA JEOTERMAL SAHALARI İHALEYE AÇILIYOR

Manisa İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, 21 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahalarını ihale yoluyla aramaya açacak. İhale 13 Şubat 2014 Perşembe günü yapılacak.

MANİSA’DA JEOTERMAL SAHALARI İHALEYE AÇILIYOR

Manisa İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'nin ruhsatlı jeotermal saha ihale ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Manisa İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Manisa'nın Alaşehir İlçesi Belenyaka köyü, Akhisar İlçesi Moralılar, Pınarcık Köyü, Gölmarmara İlçesi Hacıveliler Köyü, Salihli İlçesi Tekelioğlu Köyü, Pazarköy Mevkii, Sarıgöl İlçesi Yeniköy Mevkii Saruhanlı İlçesi Adiloba-Hacırahmanlı Köyü, Alaşehir İlçesi Horzum Alayaka Köyü, Merkez İlçesi Karaağaçlı Köyü, Demirci İlçesi Saraycık Köyü, Saruhanlı İlçesi Tepecik Köyü, Tirkeş Köyü, Borlu Köyü, Köprübaşı-Saraycık Köyü, Eskihisar Köyü, Sarıgöl İlçesi Alemşahlı Köyü, Dindarlı Köyü, Gölmarmara İlçesi, Salihli Köyü, Sarıgöl İlçesi'nde yer alan jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahalarını ihale edecek. Söz konusu jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahaları için İhale için gerekli muhammen bedel 81 bin 396 TL ile 24 bin 487 TL arasında olacak. Geçici teminat bedeli ise 2 bin 441 TL ile 734,63 TL arasında değişecek. İhale, Manisa İl Özel İdaresi İl Encümeni toplantı salonunda 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 14.00'de yapılacak.

İHALE ŞARTNAMESİ 100 TL KARŞILIĞINDA TEMİN EDİLEBİLECEK

İhaleye medeni hakları kullanmaya ehil Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, statüsünde jeotermal kaynaklar ve doğal mineralli sularla ilgili faaliyet yapabileceği hususu yer alan Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre kurulmuş tüzel kişiliği haiz şirketler, bu hususta yetkisi bulunan kamu iktisadi teşebbüsleri ile müesseseler, bağlı ortaklıkları ve iştirakleri ile diğer kamu kurum, kuruluş ve idareleri katılabilecek. İhale Şartnamesi ve ekleri, mesai saatleri içinde Manisa İl Özel İdaresi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünde görülebilecek. İhale şartnamesi 100 TL karşılığında temin edilebilecek. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanlarını satın almaları zorunlu olacak. İstekliler, tekliflerini Manisa İl Özel İdaresi İl Encümenine verebileceği gibi, iadeli posta vasıtasıyla da gönderebilecek. Son teklif verme tarihi ve saatine kadar İl Encümenine ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacak. İstekliler, teklif ettikleri jeotermal sahaları için belirtilen tutardan az olmamak üzere geçici teminat verecekler. Yukarıda belirtilen muhammen bedel tutarlarından KDV hariç olup ihale bedeli üzerinden KDV ayrıca ödenecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.