Manisa'daki Tutuklu Müdür Başka Bir Göreve Atanmak İçin Görevden Alındı!

Başbakan Yardımcılığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Millî Savunma ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama kararları 4 Ekim 2016 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Kararda geçtiğimiz günlerde FETÖ'den tutuklanan 'Manisa il Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan ÇEBİ’nin başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür' ifadesi yer aldı.

Manisa'daki Tutuklu Müdür Başka Bir Göreve Atanmak İçin Görevden Alındı!

Başbakan Yardımcılığına, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına, Gümrük ve Ticaret Bakanlığına, Kültür ve Turizm Bakanlığına, Millî Savunma ile Ulaştırma Bakanlığına, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına ait atama kararları 4 Ekim 2016 tarihli ve 29847 sayılı resmî gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Bakanlıklara yapılan atamaların ayrıntıları şu şekildedir.
Başbakan Yardımcılığından Vakıflar Genel Müdürlüğü, Aydın Vakıflar Bölge Müdürü Selami KATRAN’ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 5737 sayılı Kanunun 68 inci maddesi gereğince uygun görülmüştür denildi.
Gıda. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında yapılan atamalar: Malatya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali SELVİ’nin başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

TUTUKLU ÇEBİ BAŞKA BİR GÖREVE ATANMAK ÜZERE GÖREVİNDEN ALINDI 

Manisa il Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Haşan ÇEBİ’nin başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.


Gümrük ve Ticaret Bakanlığında yapılan atamalar: Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine, Müsteşar Yardımcısı Cemal DERELİ’ııin atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76 nci maddeleri, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 18 inci maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.
Ankara Ticaret İl Müdürü Ekrem YILDIZ’ın başka bir göreve atanmak üzere bu görevden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür denildi. Kültür ve Turizm Bakanlığında yapılan atamalar:
Bakanlık Müşaviri Binnur ÖZEL’in, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür denildi.Kültür ve Turizm Bakanlığında yapılan atamalar:
Bakanlık Müşaviri Mehmet BAKIRCI’nınbaşka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.
Bakanlık Müşaviri Ali EMEN’in başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür denildi.Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR’ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürü Derviş ÖZBAY’ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince, Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin ÖZTÜRK’ün, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal ULUSOY’un, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden Edime İl Kültür ve Turizm Müdürü İrfan ÖZCAN’ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
Muş İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet BULUT’un, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet ALTAŞ’ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürü Seyfettin TOPSOY’un, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürü Nizameddin DURAN’ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.Millî Savunma Bakanlığında yapılan atamalar:
Bakanlık Müşaviri Halim GÜNDOGDU'nun başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında yapılan atamalar: Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine, Haberleşme Genel Müdürü Mustafa KOÇ’un atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76 nci maddeleri, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 18 inci maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Kaynak: Başbakan Yardımcılığı ve 5 Bakanlığa ait atama kararları 4 Ekim 2016 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.