KARBONMONOKSİT MİKTARI DÜŞÜYOR

Soma'da bulunan bir maden ocağında trafo patlaması nedeniyle yüzlerce maden işçisinin hayatını kaybettiği kazayla ilgili Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız önemli açıklamalarda bulundu.

KARBONMONOKSİT MİKTARI DÜŞÜYOR

Birçok işçinin mahsur kaldığı maden ocağında karbonmonoksit miktarının düştüğünü ifade eden Yıldız: "Yangın, işçilerin çalıştığı bazı bantlara sıçradı, bu yüzden müdahalede güçlük çekiliyor. Ocakta bulunan karbonmonoksit miktarında azalma var, bazı yerlerde 1/7, 1/8 oranına kadar düştü.Bu oranın azalması iyiye işarettir. Yangın tamamen sönmüş değil ama bu azalma sönüyor olmasına işarettir. Şu ana kadar 282 madencimizin cansız bedenlerini ailelerine teslim ettik. Ailelerine teslim edilmeyen 8 işçi kaldı." dedi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
AHMET HALIL ERSIN - 4 yıl önce
AHMET HALIL ERSIN STUTTGART / GERMANY 16-05-2014 01:01 MET

SAYIN BASIN YAYIN ORGANLARININ DIKKATLERINE :
HABER YAYIN GÖREVLISI KARDESLERIMIZE ILETILMEK ÜZERE ; YAYINLARINIZIN TAKIPCISIYIM ! T.C VATANDASI OLARAK DEVLET TESEKKÜLLERINE SORGULAMAK HAKKIMI ÜLKEMIZIN BASIN YAYIN ORGANLARI ARACILIGIYLA KULLANMAK ISTIYORUM ! ILGILERINIZE VE DESTEGINIZE IHTIYAC HISSEDIYORUM !
BILVESILE SAGLIK ICERSINDE ;
KUTSAL MESLEGINIZDE BASARILAR DILERIM

AHMET HALIL ERSIN
*************************************

SOMA ILCESI BELEDIYE BASKANLIGI / SOMA CUMHURIYET SAVCILIK VE HAKIMLIGINE / SOMA ( SUC DUYURUMUMDUR !)
14. Mai 2014 um 06:28 NOT :
SOMA BASSAVCILIGINA E-MAIL VE FACEBOOK ÜZERINDEN GÖNDERMIS OLDUGUM SUCLULUK DUYURU DILEKCEME ; BUGÜNE DEK CEVAP YOK !
ARKASINI BIRAKMIYCAM ! ARKADAS VE DOSTLARIMIN DA YAZIMIN ICDENLIGINI IYICE OKUYUP DESTEKLEMELERINI RICA EDIYORUM !
ASGIDAKI METIN TARAFIMDAN ; EMEKLI ELEKTRIK VE ELEKTRONIK MÜHENDISI OLARAK ILGILILERE TRAFO INFILÄKININ INCELENMESINDE ILGILILERE SORULACAK SORU PAKETI VE TAKIBEDILECEK YÖNTEM OLARAK HAZIRLANMISTIR ! BILGILERINIZE SUNULUR !
GÖNDERILME TARIH VESAATI : 14-05-2014 06:28 DIR

Öffentlich Freunde Freunde ohne Bekannte Nur ich Benutzerdefiniert Enge Freunde Familie Alle Listen anzeigen ... ICDENLIKLER ! ILK GÖZAGRILARIM YENILER Son Kale/MEDYA Atatürkçüyüz ERSEL AJANS CHP ATATÜRKCÜ DÜŞÜNCE DERNEGİ Teknik Ctp Kompozit Ürünler Sanayi Inşaat Ve Ticaret Bekannte Zurück

*********************************************
SOMA ILCESI BELEDIYE BASKANLIGI / SOMA CUMHURIYET SAVCILIK VE HAKIMLIGINE / SOMA
TÜRKIYE CUMHURIYETI VATANDASI OLARAK SOMA KÖMÜR TESISLERINDE CIKAN YANGIN VE BERABERINDE ;
BASTA ISCI ÖLÜMLERI OLMAK ÜZERE T.C MILLI SERMAYEYE VERILEN ZARAR VE SUCLULUK DUYURUSU ICDENLIGI CERCEVESINDE TAHSILI VE SORUMLULARIN T.C CEZA MAHKEMELERINDE YARGILANMASI DILEKCEMDIR .
A - HER ÖLEN ISCI BIREY VE AILESI ADINA ;
B - T.C VATANDASI OLARAK ; T.C DEVLETI IHALE KANUNLARI CERCEVESINDE YAPILMIS VE DEVREDILMIS OLAN SOMA KÖMÜRLERI ISLETMESININ ! IHALE SART VE ICDENLIKLERININ TEKNIK VE IDARI KANUN VE KURALLAR ICERSINDE YAPILIP YAPILMADIGI HAKKINDA ;
C - T.C VATANDASI OLARAK ; ISLETME T.C ÖZ SERMAYESI VE DEGERLERIDIR VE SAHIBI T.C VATANDASLARIDIR ! ISLETMENIN ; HANGI BILIRKISI RAPORU NETICESI OLURSA OLSUN ; ISLETMEYE VERILEN ZARARIN T.C MILLETININ ÖZ EKONIMOK KAYNAKLARI OLDUGU GEREKCESILE ! TARAFSIZ BILIRKISI RAPORU ICDENLIKLERI DE GÖZ ÖNÜNE ALINARAK ; ISLETMEYE BU KAZA ILE VERILEN ZARARIN ! ISLETME CALISTIRANLARININ SUCLULUK KONUMUNA GÖRE CARPA FAKTÖRÜ ILE EN AZ ( 6 ALTI - 10 ON MISLI ) PARASAL DEGER KAYBI KARSISINDA T:C DEVLETINE PESIN OLARAK ÖDENMESI MÜRACAATIMDIR !
D - EBEVEYNLERI BU KAZADA DIREKT INDIREKT KONUMDA KAZA ANI VEYA HASTAHANE BAKIM VE TEDAVILERI SONUNDA RAHMETLIK OLAN KISILERIN AILE VE COCUKLARINA EN KISA ZAMANDA BIRINCI ETAPTA GECIM DESTEGI IKINCI ETAPTA HERBIRININ EMEKLILIK ISLEMLERININ YAPILIP KAZA PRIMLERI ILE BIRLIKTE AILELERINE ÖDENMESI !
E - KAZANIN TEKNIK BAKIM VE ISLETME EKSIKLIK VE DOLAYISIYLE SUCLANMALARINA ( TARAFSIZ BILIRKISI RAPORLARI - BIRBIRLERINDEN AYRI VE HABERSIZ ! IKI AYRI RAPORTÖR GRUBU )! BIRINCI GRUP : KAZA ANINDA VEFAT EDEN PERSONELIN HAK VE HUKUKLARININ TESBITI HAKKINDA ;
IKINCI GRUP : T.C DEVLETININ VATANDASLARININ MILLI SERMAYEYI KORUMA VE ISCI CALISTIRMA ! IS EMNIYETI ! DEVLETIN MALINA ZARAR VERME GEREKCELERI ! VARSA T.C DEVLETI ICIN ISMARLANMIS OLAN KÖMÜR TEDARIGINDE ZORLUKLARIN DOGACAGI GEREKCESIYLE YAPILMIS ANLASMA VARSA ! ? BOZULMASINA ! BU ANLASMA KAYBINDAN DOGACAK SATIN ALMA FARK VE ZARARLARIN KÖMÜR ISLERTME FIRMASINA ÖDETILMESINE !
F - TÜM KAZA ILE ILGILI ; DIREKT VEYA INDIREKT OLARAK SUCLULUKLA ISIMLENDIRILEN SORUMLU KISILERIN ;
SOSYAL ADALET VE HUKUKSUZ HAK ARAMA VE ÖC ALMA KONUMLARINA SEBEP OLMAMAK ICIN ; DERHAL TUTUKLANIP HAPISE ALINMALARINA !
G - T.C DEVLETINE VERILEN ISLETME ENVANTERINE DÖNÜK DOGMUS OLAN KULLANILMAZ HALE GELMIS VEYA TAMIRI BÜYÜK YATIRIMLARI GEREKTIREN HER TESIS ÜNITESININ ! YENI SATINALMA DEGERLERI ÜZERINDEN EN KISA ZAMANDA ;
IHALE YÜKLENMIS OLAN KÖMÜR ISLETMELERI KURULUSUN ! HICBIR ZAMAN KAYBINA GEREK DUYULMADAN ÖDETILMESINE !
ÖDEME GECIKKMELERI VEYA ITIRAZI KONUMUNDA ; AYNI ISIMLI SIRKETIN ; DIGER DEVLET KÖMÜR VE MADEN OCAKLARI ISLETME RUHSATLARININ GECERSIZLIGINE ! E ELLERINDEKI DEPOLANMIS MALLARIN HACIZINE KARAR VERILMESI ICIN T.C CUMHURIYET HAKIMLIGI VE SAVCILIGINCA ISLEME SOKULMASI !
H - ADI GECEN ISLETMENIN ; DIREKT VEYA INDIREKT ( KENDI SIRLKET ADLARI VEYA KENDI ALTINDA BULUNAN ANLASMALI TASERON FIRMALARI ÜZERINDEN ) T.MADEN VE KÖMÜR OCAKLARI IHALE LERINDEN 10 SENE BOYUNCA MUAF TUTULMASI.
I - BIR T.C VATANDASI OLARAK ; KÖMÜR ISLETMELERINDE ; YERINDE YAPILACAK KAZA ANALIZ VE NETICE RAPORLARINI HAZIRLAYACAK OLAN ; BILIRKISI - MÜHENDISLER GRUBUNDA ;
T:C VATANDASI OLARAK BIREYSEL HAKLARIMIZIN TEMSILCISI OLARAK KATILMAMA MÜSAADE EDIMESINE !
J - KÖMÜR ISLETMESI TESISLERININ ;
ISLETMECI KURULUS TARAFINDAN ; HERTÜRLÜ TEKNIK DONANIMDA SONRADA YAPMALARI IHTIMALI GÖZÖNÜNDE BULUNDURULARAK ( YANGIN SEBEP VE KAYNAGININ YOKEDILMESI GAYELERINE UYABILEN SONRADAN YAPILACAK DEGISIKLIKLERE FIRSAT VERILMEMESI ICIN ;
K- DEVLET KOLLUK KUVVETLERININ ! BASTA JANDARMA OLMAK ÜZERE - DEVLET KOLLUK KUVVETLERININ ! FABRIKANIN TÜM GIRIS CIKIS YERLERININ MÜHÜRLENMESI VE GÜN 24 SAAT GÖZETLENMESINE DÖNÜK OLARAK YAZILI MÜRACAATIMIN BIREYSEL OLARK KABULÜNÜ ; MÜRACAAT TARIH VE SAYI NUMARASIYLA KAYDEDILIP TARAFIMA BILDIRILMESINI SAYGILARIMLA RICA EDER ISLERINIZDE SIHHAT ICERSINDE BASARILAR DILERIM !

AHMET HALIL ERSIN

***************************************************

ASAGIDAKI BILGILER ! MUHAKKAK BASIN VE YAYIN ORGANLARINDAN SAKLANAMIYACAKTIR ! EGER SU ANA DEK YANSITILAN KAZA BILGILERI DOGRULUGU !!!! ??? CERCEVESINDE ; IR T.C VATANDASI OLARAK BIREYSEL DEVLET KURULUSLARINA SORU SORMA HAKKIMI KULLANMAK ZORUNDAYIM VE ISTEMEKTEYIM !

ÖN ACIKLAMA : IS EMNIYETI TEDBIRLERI KONUSUNDA DA EMEKLI MÜHENDIS OLDUGUM GIBI ELEKTRIK ELEKTRONIK VE EKONOMI MÜHENDISIYIM ! GAYET KABACA O ISLETMENIN ELEKTRIK DONANIMLARI SORUMLUSUNA BENIM TÜRKIYE CUMHURIYETIMIN / HALKIMIN / DEVLETIMIN ÖZ MALI OLUP ; RASTIRMA SORUSTURMA YÖNTEMI ( TEKNIK VE SISYAL ALT YAPI VE AKTIF CALIMAKTA OLAN SISTEMLERE DÖNÜK OLARAK ; )

ÖZEL SIRKETLERE IHALE !! ?? YOLUYLA ISLETME RUHSATI VERILMIS OLAN KURUKLUSU HALIHAZIRDA ISLETMEKTE OLAN SIRKET VEYA SIRKET GRUPLARININ HANGI TICARI KURULUS FORMUNDA OLURSA OLSUN ;

HERTÜRLÜ ISLETME DONANIM VE BIR OKADARDA ! SIRKETTE VE AYRI AYRI TEHLIKE ARZEDEN CALISMA ALANLARINA DÖNÜK ( KAZA HALI BIR ISLETME PLÄN VE PROJESI MEVCUTMUDUR ! VE BUGÜNE DEK ; U ISLETME KAZA HALININ KAC DEFA ISCILERINIZLE BIZZAT BIRE BIR TATBIKAT YAPILMISTIR ! SIRKETIN GEREK ISLETME TESISLERI CALISMA EMNIYETI VE GEREKSE ISCILERE DÖNÜK ! KAZA HALINDE MÜDAHALE ARAC GEREC VE KORUNMA ! MÜDAHALE ETME ! YANGIN SÖNDÜRME VE OKSIJEN PROBLEMLERINE DÖNÜK ! VAKUM ODASI MEVCUTMUDUR ! SORUMLULARI KIMLERDIR ! GER IHALEYI HAZIRLAYAN ÖZEL VEYA DEVLET KURULUSU ISE ; U VE ASAGIDAKI SADECE ELEKTRIK DONANIMINA AIT ; TÜM TESISAT ILÄVE VE GERILIM / GÜC DAGITIM SISTEMLERININ PROJE VE ISLETME SORUMLULARI KIMLERDIR ! ? ILERIDE ; ONUC VE SEBEP ANALIZI YAPACAK OLAN ; TARAFSIZ IKI AYRI BILIRKLISI MÜHENDISLER GRUBU TARAFINDAN DA SORUMLULAR DINLENECEK VE TÜM IDFADELERI VE SUNMUS OLDUKLARI BELGELER ! EREK TON / SES VE GEREKSE FOTOGRAFIK VE VIDEO OLARAK KAYDEDILECEK ! BILIRKISI RAPORU TEKNIK KONUMDA VE KAZA HALI ANALIZI ORGANLARINLA DA BIRLIKTE BILIRKISI RAPORU OLARAK DEVLET MAHKEMELERINE ILETILMEK ÜZERE ( SOMA BELEDIYESI / ILI CUMHURIYET SAVCILIGI VE HAKIMLIGINE ILETILECEKTIR ! )

ASAGIDA SUNULAN SORU PAKETI ; SIRKETIN / ISLETMENIN ELEKTRIK DONANIMI VE TAMIR / ILÄVE TESISLERINDEN SORUMLU PERSONELE SORU HALINDE SUNULACAKTIR ! SORUMLU KISI VEYA KISILERIN ; BILGISEL BIRIKIMI VE TAHSIL DERECELERI EN AZ ELEKTRIK VE ELEKTRONIK TEKNISYENI OLMAMALARI HALINDE ; IHALE SARTLARINI HAZIRLAYAN KURULUS SORUMLU TUTULACAK VE DERHAL TEVKIFI ICIN SAVCILIGA SUC DUYURUSUNDA ISLETME SAHIBI ! ISLETME SEFI VE ISLETME MÜDÜR VEYA MÜDÜRLERI ICINDE AYNI KONUMDA SORUMLULUKLARINI YETERINCE VE ELEKTRIK ISLETME KANUN VE GEREKCEKLERI CERCEVESINDE UYGULAMADIKLARI SEBEBIYLE TEVKIF EDILMELERI ICIN SUC DUYURUSUNDA BULUNULACAKTIR !
EGER ; ISLETME KURALLARININ TAKIBI VE KONTROLU BABINDA ; .C DEVLET TESEKKÜLLERINDEN SORUMLULAR VARSA ! ? AYNI DÜZEYDE SORGULANACAK VE CEZALANDIRILMALARI ICIN BÖLGE SAVCILIGINA MÜRACAATTA BULUNULACAKTIR ! ASAGIDAKI SORU KATALOGUNUN CEVAPLANDIRILMASI VE ISYERINDE BIZZAT YERINDE TESBIT KAYITLARI YAPILMASI DURUMUNDA ;
NE T.C DEVLET IHALE KURUMU VE NEDE ISLETME YAPAN SIRKETIN TEMSILCILERI KATILMIYCAK ! TEKNIK VE SOSYAL ICERIKLI SORGULAMA TARAFSIZLIK KURALLARI ICERSINDE YAPILACAKTIR ! ILGILILERE DUYURULUR !
AHMET HALIL ERSIN

*********************************
SORMAK ISTERIM !
BEN EMEKLI ELEKTRIK VE ELEKTRONIK MÜHENDISI VE ALMANYA / STUTTGART SEHRINDE IKÄMET EDEN ; TÜRK VATANDASI OLARAK ;
ÜLKEME VE MILLETIME KARSI AYDINLATMA VE KISISEL SORGULAMA ; SORUMLULUK ! HAK VE HUKUKUMU KULLANIYORUM !

1 - ARKADASIM SENIN TAHSILIN NE ( DIPLOMAN ! ? NEREDEN !? NE ZAMAN ! ? ALDINIZ ! ! ?? IS YERINIZDE ; TEKNIK YENILIKLERE UYUM BABINDA ; MESLEKI YENI TEKNOLOJI :UYGULAMA GELISME KURSLARINA KATILIMINIZ OLDUMU BONSERVISLERINIZI GETIRINIZ !
2 - YÜKSEK VE ALCAK GERILIM DAGITIM SISTEMLERI HAKKINDA BILGIN NE ! ? BUGÜNE DEK HANGI ENDÜSTRI UYGULAMALARINDA GÖREV ALDIN ! ? SIZINLE BIRLIKTE GÖREVLILERIN ÖGRENIM VE ISYERI TECRÜBELERI ESITMIDIR ! ? HANGI YOLLA BU IS YERINE ALINDINIZ ! ?
3 - TRAFO VEYA TRAFOLARIN ; SUANKI ISLETMEDEKI ELEKTRIK / ELEKTRONIK GÜC / ISIK DONANIMLARI : GÜC TASIYAN VE ISIK TASIYAN IKI AYRI ÜNITEDE MI YOKSA HEM ISIK VE HEM GÜC MORTORLARINI BESLEYEN TRAFO AYNI MI ! ? PRIMER VE SEKONDER GÜC KONTROLU VE TAKIBI YAPILIP RAPORLANMAKTAMIDIR ! ( BOS VE CESITLI KADEMELERDE YÜKLENME KONUMUNDA AYRI AYRI KAYIT VE TAKIP BELGELERI MEVCUTMUDURT ! ?
4 - TRAFO NUN EN ASAGI VE EN YUKARI YÜKLEME GÜC KONUMU % KAC FARKLA CALISIR !
5 - TRAFO VEYA TRAFOLARIN SEKONDER SARGISI YÜKLEMELERI YAPILIRKEN ;
TRAFOLARIN PRIMER VE SEKONDER SARGILARI VE BU SARKILARIN YÜKSÜZ VEYA YÜKLENDIKTEN SONRA ( KAPASITIF VE ENDÜKTIF FAZ FARKLARI ESITMIDIR ! ? )

6 - TRAFOLAR HANGI SENE ( SENE VE AY ! ) DA MONTE EDILEREK DEVREYE SOKULMUSTUR !

7-- TRAFO VEYA TRAFOLAR ; DEVREYE SOKULDUKTAN SONRA ;
ILÄVE YÜK LER BAGLANMISMIDIR ! BAGLANMIS ISE KIM MÜSAADE ETMISTIR TEORIK VE ( AKTIF / PASIV ) YANI STANDBY VE LOADED VOLTMETER ! AMPERMETER FAZ ÖLCEN ! VE WATT METER KAYITLARI 1 BU ADI GECEN ÖLCÜ ALETLERININ FONKSIYON BAKIMLARI YAPILMISMIDIR ! ?
( REAKTIF GÜC ÖLCÜMÜ VE FAZ KAYMALARI ÖLCEKLERI 24 SAATLIK GÜC YÜKLENMESI ALTINDA OLMAK ÜZERE ! ) MEVCUTMUDUR ?

8 - ( MUHAKKAK TRIFAZE DIR ! ? ) ÜCGEN / YILDIZ VEYA DAGITIM ! HANGI KONUMDADIR ! HER FAZA YÜKLENEN YÜKÜN BIRBIRI ILE ARASINDAKI YÜK VE FAZ FARKI AYNI MIDIR ! ?

9 - TRAFOLAR MUHAKKAK YAG SOGUTMALIDIRLAR ! ? TRAFOLARIN TEKNIK KARAKTERISTIKLERI CERCEVESINDE ; BAKIM RAPORLARI DA MEVCUT OLMASI GEREKTIR ! BUNLARDAN KIM SORUMLUDUR ! EN SON BAKIMLAR NE ZAMAN YAPILMISTIR ! ; TAKVIMSEL BAKIM LISTESI ! ICDENLIK VE KAYITLARI NEREDEDIR ! ?

10 - TRAFOLARDAN CIKAN ANA DAGITIM HATLARINDA ; TAM YÜKLEME OLDUGUNDA ; HATLARDA ISINMA MEVCUTMUDUR ! ? HIC BU KONUDA ÖLCÜM YAPILMISMIDIR ! ( REAKTIF GÜC ÖLCÜMÜ )

11 - TRAFOLAR VEYA TRAFONUN ; ASIRI ISINMA VE YÜKLENME VEYA DISARIDAKI ATMOSFER ISISINA GÖRE ; SOGUTUCU SITEMINDEKI VARSA ASPIRATÖRLERIN BAKIMI YAPILMAKTAMIDIR ! I

12 - TRAFO LAR YEDEKLI VE PARALEL OLARAK MI ! ? YOKSA TÜM YÜKLEME TEK TRAFODAN MI BESLENMEKTEDIR ! !??
NEDEN ! ? EGER ; YÜK DAGILIMI VEYA ( NOT ) DURUMUNDA PARALEL OLARAK DEVREYE OTOMATIKMAN GIREBILECEK ELEKTRONIK KONTROL SISTEMI AYGITLA MERKEZI DAGITIM ODASINA GELEN SISTEM VE TRAFO MEVCUTMUDUR !

13 - TRAFOLARIN ÜZERINDE VE KABINLERINDE ; TV- MONITÖR SISTEMI VARMIDIR ! ?

14 - TRAFOLARIN KABINLERI ICINDE VE DISINDA ; YANGIN ALARMI ILE DEVREYE GIRECEK OLAN ( SES ! YANGIN SENSÖRLÜ ! - ASIRI TIRESIM KONTROL AYGITLARINA BAGLI OLARAK CALISACAK ; YANGIN SÖNDÜRME VE ALARM SISTEMLERI MEVCUTMUDUR ! MEVCUT ISE ; SIRKETIN SISTEM KONTROL ODASINDAN TAKIBEDIMEMIS VEYA FARKINA VARILMAMIS ! TRAFO DEVREDEN CIKARILMAMISMIDIR ! CIKARILMIS SADA !! ?? YANGIN SÖNDÜRME SISTEMLERI VARSA !! ?? NEDEN DEVREYE GIRMEMIS ! ? NEDEN TRAFO YANMASI HALINDE HICBIR MÜDAHALE YAPILAMAMIS VEYA KENDI KENDINI SÖNDÜRME AYGITI DEVREYE GIRMEMISTIR ! ? TRAFONUN SOGUTUCU YAG AYGITI ICERSINDEKI ( ISI ÖLCME VE ALARM SISTEMI DEVREDE DEGILMIYDI ! ? ) TRAFO VE ELEKTRIK - ELEKTRONIK DONANIMINDAN SORUMLU KIMSE O SAATTE NEREDEYDI VE NE YAPTI ! ?
15 - DAHA SORULMASI GEREKEN ONLARCA SORU OLUP ; DURUM YERINDE INCELENMEDIKCE ; ILGILI BIRIMLER SORGULANMADIKCA ! OLAY YERI TEKNIK SORUMLU VE EN AZ MÜHENDISLIK TAHSILI YAPMIS ;
VE TRAFOLAR VE ENERJI DAGITIM SISTEMLERI HAKKINDA TECRÜBESI OLAN IKI AYRI GRUPTA ; BIRBIRININ INCELEME RAPORLARI HAZIRLAMASINDAN HABERLERI OLMIYAN EN AZ 4 KISILIK ; YÜKSEK ELEKTRIK / ELEKTRONIK MÜHENDISLERI DÜZEYINDE ;

ISCI VE SORUMLULARDAN BASKA ;
HICBIR SIRKET YÖNETIMINDEN VE ISLETMESINDEN SORUMLU KIMSE ILE BIREYSEL TEMAS KURULMADAN IKI AYRI DURUM ANALIZI RAPORLARININ HAZIRLANMASI GEREKTIR !

ILGILILERE SAYGIYLA DUYURULUR !
AHMET HALIL ERSIN

*****************************************************