Bu Burçtan Olanlar Dikkat! 24 Mayıs'a Kadar...

Medyum Acar sizler için yorumladı...Venüs Boğa Burcunda 30.4.2016'dan 24 Mayıs'a kadar bu burçta kalacak.

Bu Burçtan Olanlar Dikkat! 24 Mayıs'a Kadar...


Medyum Acar sizler için yorumladı...Venüs Boğa Burcunda (30.4.2016) 24 Mayıs'a kadar bu burçta kalacak.
Sevgi için emek sarf etme, bağları güçlendirme, barışı muhafaza etme zamanı...
Ilımlı doğasıyla yaşamı destekleyen, yumuşatan, yatıştıran dişil Venüs dayanıklı, bereketli, sakin, serinkanlı, keyfe, güzelliğe düşkün Boğa’da kendi yerindedir.
Boğa’daki Venüs zaman içinde gelişmiş ve sınanmış, somut değerlere sahip çıkar. Sadakat ve güçlü bağlanma kapasitesi görülür. Ağır ve temkinli ilişki kurar. Boğa bir şeyi sağlamlaştıran prensibi gösterdiğinden, Venüs buradayken sevginin kalıcı ve güvenilir olmasını, somut olarak gösterilmesini arzu eder. Kurulan bir bağı güçlendirmek ve kalıcı hale getirmek için sabır gösterir, emek sarf eder, sağlam bir hale getirdikten sonra, doğal olarak, bırakmaya gönülsüz olur. Boğa fiziksel, somut dünyayla ilgilli olduğundan sevgide tensellik ve fiziksel yakınlık ağır basar. Beş duyuyla algıladığı dünyanın keyfine varmayı arzular, görüntüsü, tadı, kokusu, müziğiyle keyif veren, rahatlatan, sakinliği sağlayan her şeyi sever.
Güzellik ve sanat anlayışı geleneksel, daha önce denenmiş, kabul edilmiş estetik normlarla ilgilidir. Beş duyuyla temsil edilen konularda ve sanatta yetenek söz konusudur. Doğa sevgisi ön plandadır. Değerli gördüğü şeyleri biriktirir, koleksiyonu sever saniye acar daglı


Bu hafta yaşanacak yeni ay dolayısı ile boğa burcunda 4 gezegenin kavuşumuna tanıklık yapacağız. Siz samimi ilişkiler istemenize rağmen bunu hayata geçirmekte zorlanıyorsunuz. Güven ve yanlış anlaşılma probleminiz var olduğundan karşı tarafa kendinizi tam olarak açamıyorsunuz. Bu şekilde yaklaşmanız da karşı taraftan kendini beğenmişlik gibi görülebiliyor. Oysa siz oldukça mütevazi ve başkalarından çok kendini eleştiren birisiniz. Bu hafta gezegenler kendinizi aşmanız ve insanların dikkatini çekmeniz açısından size bir hayli güzel destekler sunacaklar. Kendinize ve ilişkilerinize daha fazla özen göstereceksiniz. Yalnız oğlaklar tüm cesaretlerini toplayarak uzun zamandır beğendikleri kişiye kolaylıkla açılabilirler. Üstelik bu ilişki kısa süreli de olmayacaktır. Geleceğe taşıyacağınız aşkı tadacağınız güzel günlere merhaba diyeceksiniz. Üzerinizde hiçbir baskı hissetmeden kendinizi gayet rahat ifade edebileceksiniz.

Koç ve Yükselen Koç Burçları

Haftaya çok destekleyici enerjilerle başlıyoruz. 3 Mayıs tarihinde Güneş’in Jüpiter ile yapacağı uyumlu açı, iş ve maddi konuları sizi oldukça şanslı kılıyor. Yaptığınız işten ek para kazanmak, prim almak ya da yapılan görüşmelerin olumlu geçmesi, kendinizi gösterebilmeniz gibi durumlar söz konusu olacaktır. Aynı tarihte ayın burcunuzda seyahatine başlaması ise sizi hareketlendirecek ve heyecanlandıracaktır.
5 Mayıs tarihi itibariyle ayın Boğa burcunda seyahat etmeye başlamasıyla iki gün boyunca maddi odaklı olacaksınız. Risk almak istemeyecek, maddi kaynaklarınızı arttırmanın yollarını arayacaksınız. 
7 Mayıs tarihinde Güneş’in Pluton ile yapacağı açı kariyer konularında güçlü hissettirecek ve başarı getirecektir. Oldukça güzel bir enerji söz konusu. Burç yöneticiniz Mars gerilese de sizi hazırlık aşamasına getirerek heyecanlandıracak, keyifli bir hafta olacaktır. Hafta sonu ise daha hareketli ve değişken olabileceğinizi söyleyebilirim.

Boğa Ve Yükselen Boğa Burçları

Burcunuzda Merkür gerilemesi devam ediyor ancak haftaya güzel ve destekleyici enerjilerle başlıyoruz. Bu hafta özellikle aşk, yetenekler, sosyal konularda kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Belki de bir süredir beğendiğiniz ve konuşmak istediğiniz biri var ama cesaretinizi toparlayamadınız. Şimdi kendinizi gösterme zamanı olabilir. Ancak zaten bir ilişkiniz ya da evliliğiniz varsa da destekleneceksiniz. Oldukça romantik ve sevgi dolu vakit geçirebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin sadece…
3 Mayıs tarihinde ayın Koç burcundaki seyahati zihinsel olarak sizi biraz hareketlendirirken içinizde öfke biriktirmenize de sebep olabilir. Ancak ayın 5 Mayıs’ta burcunuza geçişiyle daha sağlamcı, dikkatli davranacaksınız. İştah problemlerine dikkat etmeniz gereken bir zaman. 7 Mayıs tarihinde Güneş’in Pluton ile yapacağı uyumlu açıyla beraber yurtdışı seyahat planlarınızı hayata geçirebilir, eğitim veya satış odaklı çalışıyorsanız yeni planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Boğa burcunda hem de 12. Evinizde gerilemesi, ruhsal olarak sizi biraz etkileyebilir. İçe çekilmek, geride durmak, kendinizi gösterme ya da işinizi gerektiği gibi yerine getirmek gibi konularda biraz zorlanabilirsiniz. Ancak tümüyle olumsuz bir durum söz konusu değil.
Özellikle hafta başında destekleyici ve güzel görünümler söz konusu. Özellikle 3 Mayıs tarihinden itibaren kariyer ve aile ilgili destekleyici etkiler söz konusu olacak… Ailenizden beklediğiniz desteği maddi veya manevi alabileceksiniz.
3-5 Mayıs tarihleri arasında aynı zamanda sosyal ve hareketli birkaç gün olacak sizin için ancak çevrenize karşı biraz tahammülsüz davranabilirsiniz. Hafta sonu ise oldukça hareketli ve keyifli olacağınızı da söyleyebilirim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Çok enerjik bir haftaya başlıyoruz. Sizin açınızdan özellikle kardeşler, yakın akrabalar ya da yakın dostlarla alakalı konularda tekrar eden durumlar açısından bir bitriş yaşayabilirsiniz. Yani sürekli yapmak, dinlemek zorunda kaldığınız bir konu çözüme kavuşabilir. Oldukça sosyal olacağınız, yeni grupların ve organizasyonların içinde olabileceğiniz bir hafta ve hatta yeni projelere dahil olmak konusunda da destekleniyorsunuz diyebilirim.
Özellikle 3-7 Mayıs tarihleri arasında oldukça hareketlisiniz ve kariyerinizle ilgili önemli görüşmeler gündeme gelebilir. Hafta sonu ayın ikizler seyahati ve Güneş’in Pluton ile yapacağı uyumlu açılarla birlikte, kendinizi oldukça güçlü, zinde hissedeceksiniz. Evlilik veya ikili ilişkileriniz açısından hareketli, sosyal bir hafta sonu olacak.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Özellikle sizin açınızdan oldukça olumlu bir hafta diyebilirim. 3 Mayıs tarihinde yöneticiniz Güneş ile bereket ve şans gezegeni Jüpiter uyumlu ve destekleyici bir açı yapacaklar. Bu açı sizi maddi konularda ve kariyer konularda olumlu yönde etkileyecektir. Hareketli ve keyifli bir zaman. 3-7 Mayıs tarihlerinde ise, seyahatler, eğitim, öğrenim, satış gibi konular gündeme gelebilir. Çıkacağınız bir seyahat size oldukça keyif verecektir.
Hafta sonuna doğru ise yine Güneş’in Plüton ile yapacağı uyumlu açı ile birlikte günlük rutinlerinizi yerine getirmekte, iş yerinizde, oldukça güçlü hissedeceksiniz. Evde şekil değişikliği yapmak, bahar temizliği yapmak gibi dönüştürmek arzusu söz konusu olabilir ki bu enerji değişimi size iyi gelecektir. Hafta sonu ise oldukça sosyal ve hareketlisiniz. Alışveriş, dostlarla buluşma gibi sosyal geçireceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burçları

Haftaya çok destekleyici başlıyoruz. 3 Mayıs tarihinde burcunuzdaki Jüpiter ile Güneş’in uyumlu açısı hafta boyunca etkili olacak. Uzun seyahatler, satış, akademik konular, yayıncılık, medya, eğitim gibi bir çok konuda destekleneceksiniz. Bu işlerden birindeyseniz oldukça olumlu görünümler var. Ayrıca yine 5 Mayıs tarihine kadar ortak kaynaklarla alakalı hareketlilik söz konusu olabilir. Kredi vb gibi girişimlerde bulunabilirsiniz.
Hafta sonu ise oldukça hareketlisiniz. Özellikle kariyerinizle alakalı konularda düşünebilir, detaylara eğilebilirsiniz. Annenizle vakit geçirmek, alışveriş yapmak da söz konusu. 7 Mayıs tarihinde
Güneş’in Pluton ile yapacağı uyumlu açı yaratıcı meslek grubunda çalışan bir Başak iseniz, oldukça güçlü fikirler üretmek ve harekete geçmek konusunda sizi destekliyor. Çocuklarla ilgili ya da sanatsal bir meselek grubundaysanız da aynı şekilde. Ve aşk hayatınızın da hareketlenebileceği bazı kişilerle ilişkinizi farklı boyutlara taşıyabileceğiniz bir zaman dilimi.

Terazi Ve Yükselen Terazi Burçları

Güzel enerjilerle başlıyoruz bu haftaya. Özellikle sizin açınızdan maddi anlamda olumlu geçeceğini düşünüyorum. Çünkü yönetici gezegeniniz Venüs 8. Evinizde Boğa burcunda ve güçlü bir yerleşimde. Dolayısıyla çözmeniz gereken maddi problemler için adım atabilirsiniz. Kredi vb gibi ya da aileden destek gibi konularda şanslısınız. Bu hafta ayrıca eşinizin veya sizin ufak tefek ameliyatlık durumları söz konusu olabilir ya da resmi işlerle uğraşmak için koşturmak zorunda kalabilirsiniz bu da sadece yorgunluk olacaktır. 
Maddi destek veya başvurularınız için özellikle 5-7 Mayıs tarihlerini değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu ise, oldukça hareketlisiniz. Yurt dışı veya yut içinde uzun seyahatler yapabilir oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni bir hobi, kurs vb gibi konularda düşünceler ve araştırmalar söz konusu olabilir. 7 Mayıs tarihinde Güneş ile Plüton’un yapacağı uyumlu açılar ailenizden veya taşınmaz mallarından güçlü bir destek görebileceğinizi evle alakalı konularda bazı dönüşümler yaşayabileceğinizi gösteriyor.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Güzel bir haftaya başlıyoruz. Özellikle karşıt burcunuz Boğa’daki bazı görünümlerle birlikte özellikle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık gibi konularda güçlü destekleyici görünümler söz konusu… 3-5 Mayıs tarihleri arasında bazı organizasyon, proje ya da arkadaş organizasyonlarına katılabilirsiniz. Burada yeni insanlarla tanışabilir, ileriye dönük kalıcı işler veya ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu kişi tabi ki özel hayatınıza uzun vadeli dahil olabilecek biri de olabilir. Ama Merkür gerilemesini de hesaba katalım ve yine de dikkatli olalım wink ifade simgesi
7 Mayıs tarihinde Güneş’in Plüton ile yapacağı uyumlu açıyla birlikte, kardeşlerinizden ve yakın çevrenizden güçlü bir destek görebileceğinizi göstermektedir. Hafta sonu ise oldukça hareketlisiniz. Fakat maddi konularda ve ilişkilerle alakalı konularda bazı kararsızlıklar yaşayabilir, geçmiş konularla alakalı sinirlenebilir ve bazı tartışmalara da girebilirsiniz. Sözlerinize dikkat etmenizde fayda var.

Yay ve Yükselen Yay Burçları

Haftaya iş ve günlük rutinlerinizle alakalı konularda oldukça destekleyici açılarla başlıyoruz. 3 Mayıs tarihinde yönetici gezegeniniz Jüpiter ile Güneş’in yapacağı açılar oldukça uyumlu özellikle kariyer konularında kendinizi göstermek isteyecek, daha kararlı hareket edeceksiniz. Üstleriniz tarafından da desteklendiğiniz bir zaman. Çalışma arzusu, işleri toparlamak söz konusu eğer çalışmıyorsanız bu durumu evde yaşamak isteyebileceksiniz. Temizlik, eşyaları değiştirmek, şekil değişikliği gibi…
7 Mayıs tarihinde yine Güneş’in Plüton ile yapacağı uyumlu açı, sizi özellikle maddi anlamda rahatlatabilir. Önemli işlere imza atabilir, ek kaynak yaratacak projelere dahil olabilirsiniz. Dönüştürücü ve destekleyici etkiler var bu anlamda… Hafta sonu ise, Ayın karşıt burcunuz İkizlerdeki seyahati, sizi ilişkiler konusunda hareketlendirecek. Bazı dost ve arkadaşlarınızla organizasyonlar yapabilir, eşiniz ya da partnerinizle keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Hafta başında özellikle yetenekleriniz, aşk ve varsa çocuklarınız ya da çocuklarla alakalı konularda desteklendiğiniz, güzel görünümler var. Yaratıcılık gerektiren bir meslekle uğraşıyorsanız, duygusal olarak zihniniz oldukça açık ve berrak olacak diyebilirim. Bu hafta uzun seyahatler, yurt dışı seyahatler, kurs vb gibi konular gündeminize gelebilir. Daha önce yapılmış bir plan yoksa harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu hafta itibariyle aynı zamanda aşk hayatınızda artık kalıcı ve uzun vadeli girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Biraz fazla duygusal hissettiğiniz, geçmişi düşündüğünüz, bazı alışkanlıklarınızdan kopamadığınız için kendi kendinize sıkıntı yarattığınız bir zaman da olabilir.
Hafta sonu ise, çok güçlü hissedeceksiniz. Dönüşmek ve değişmek isteyebileceksiniz bir çok konuda. Beklemek yerine hemen harekete geçmek, yeni projeler üretmek isteyebilirsiniz ama yeni bir konu için en azından Merkür gerilemesinin bitmesini beklemekte fayda var. Bunun dışında hareketli bir hafta sonu. Evdeyseniz bile misafir ağırlayabilecek, evde değişiklikler yapabileceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova Burçları

Güzel mi güzel bir haftaya başlıyoruz. Biraz duygusallık ve zaman zaman tembellik arzusunu bastırmak zor olsa da, genel olarak desteklendiğimiz bir zaman. Özellikle bu hafta aileden, eşten, miras vb gibi konulardan desteklenebileceğiniz bir zaman maddi olarak. Bazı projelere dahil olabilir, kazanç elde edebilirsiniz. Ya da uzun zamandır beklediğiniz parayı alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru bazı resmi işlemler söz konusu olabilir. Ruhsal olarak baskı altında hissederek, güçlü olmaya çalışmak için gayret edebilirsiniz. İçinizde ciddi bir değişim ve dönüşüm arzusu yaşayacaksınız diyebilirim.
Hafta sonu ise, baya hareketli geçeceğe benziyor, bazı etkinliklere katılabilir, alışveriş yapabilirsiniz size iyi gelecektir. Aşk hayatınızda da biraz hareketlilik söz konusu diyebilirim.

Balık ve Yükselen Balık Burçları

Haftaya burcunuzdaki Neptün ile Güneş’in destekleyici açısıyla başlıyoruz. Yakın çevreniz, kardeş veya yakın dostlarınız tarafından destekleneceğiniz bir hafta. İhtiyacınız varsa konuşmaktan çekinmeyin. Ayrıca 3-6 Mayıs tarihleri arasında özellikle ortaklık, evlilik, ikili ilişkiler, gibi konularda kalıcı adımlar atabileceğiniz bir zaman. Yakın çevrenizden birinin aracılığıyla yeni biriyle tanışabilir ve o kişiyle uzun ve kalıcı bir beraberlik yaşamak isteyebilirsiniz.
Genel olarak güçlü hissettiğiniz, sosyal çevrenizde değişiklik yapmak, yeni projelere dahil olmak yaratmak isteyebileceğiniz, hareketli bir hafta olacak. Hafta sonu ise, evde olmak veya ev için alışveriş yapmak, misafir ağırlamak gibi eylemlerle yine hareketli ve güzel geçebilecektir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.