MANİSA Haberleri

EN SÜSLÜ KADIN HANGİSİ
24 Eylül 2017, 13:31 1
EN SÜSLÜ KADIN HANGİSİ
İlki 5 yıl önce İzmir’de gerçekleştirilen ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ Manisa’da ilk kez gerçekleştirildi. Renkli görüntülere sahne olan bisiklet turunda hem kadınlar hem de bisikletleri süsleriyle dikkat çekerken, bazı katılımcılar kendi yaptıkları tasarımlarla bisiklet turuna ailece katıldı.  Bu ilginç etkinlikte süslü kadınlar adeta birbiriyle yarıştı.
Gayrimenkul eğitim seminerine büyük ilgi
24 Eylül 2017, 13:28 0
Gayrimenkul eğitim seminerine büyük ilgi
TURYAP Manisa Ofis Temsilcisi Mecit Osmanlı’nın emlak danışmanları ve inşaat şirketlerine yönelik düzenlediği gayrimenkul eğitim semineri büyük ilgi gördü. Osmanlı, “TURYAP Manisa ofisi olarak, emlak danışmanlarına ve inşaat şirketlerine destek vermeye devam edeceğiz.”dedi.
Kent Konseyi Projelerini Anlattı
24 Eylül 2017, 13:17 0
Kent Konseyi Projelerini Anlattı
MANİSA Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Merve Ateş, Manisa Kent Konseyi Yürütme Kurulu ile toplantı gerçekleştirdi. Oda ve Dernekler Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıda Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, gerçekleştirdiği çalışmalar ve hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Merve Ateş’e bilgiler verdi.  
“Evlatlarıma Bu Kadar Dua Etmedim”
24 Eylül 2017, 13:07 0
“Evlatlarıma Bu Kadar Dua Etmedim”
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin evde bakım hizmetinden faydalanan Hüseyin Türkyılmaz, Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş ve evde bakım personelini ziyaret etti. Çalışanların özverili hizmetleri ve gülen yüzlerinin kendisini çok duygulandırdığını ifade eden Türkyılmaz, “Ben evlatlarıma bu kadar dua etmedim” dedi.
MANİSA’DA SÜSLÜ KADINLARDAN BİSİKLET TURU
24 Eylül 2017, 12:05 0
MANİSA’DA SÜSLÜ KADINLARDAN BİSİKLET TURU
Manisa’da yüzlerce kadın bisikletleriyle Manisa sokaklarını renklendirdi.  
Sarıgöl Üzüm Festivalinde en kalıcı hediye
24 Eylül 2017, 12:03 0
Sarıgöl Üzüm Festivalinde en kalıcı hediye
 Sarıgöl Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenen 11. Uluslararası Sultaniye Üzüm Festivalinde İzmir Orman Bölge Müdürlüğünün desteği ile vatandaşlara 2 bin adet çeşitli türden ağaç fidanı dağıtıldı.
KONAK'TA KORKUNÇ CİNAYET! 
23 Eylül 2017, 23:55 0
KONAK'TA KORKUNÇ CİNAYET! 
İzmir'in Konak ilçesinde, birlikte işlettikleri markette bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışmada sırtından vurulan kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
MANİSA TSO SEÇİMLERİ ERTELENDİ
23 Eylül 2017, 23:39 0
MANİSA TSO SEÇİMLERİ ERTELENDİ
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği'ne bağlı (TOBB) Ankara Ticaret Odası seçimlerinin Bakanlar Kurulu Kararıyla 2018 yılının Nisan ayına ertelenmesinin ardından onu İstanbul Ticaret Odası takip etti. 14 Ekim’de yapılması planlanan Manisa TSO seçimleri de 2018 yılının nisan ayına ertelendi.