Yükleniyor...


MHP YUNUSEMRE ADAYI AÇIKDİL’E KARŞILAMA
10/12/2013 17:15

MHP YUNUSEMRE ADAYI AÇIKDİL’E KARŞILAMA

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından İstanbul’da düzenlenen programda MHP Yunus Emre ilçesi Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, Manisa’ya dönüşünde, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda çok sayıda partili ve sevenleri tarafından karşılandı.

İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda, MHP'nin düzenlediği 3. Etap Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı’nda Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Azmi Açıkdil’in, MHP Yunus Emre Belediyesi Başkan Adayı olarak açıklanması bölge halkı tarafından karşılandı. İstanbul dönüşü, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda, MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mimar Azmi Açıkdil’i, MHP Yunus Emre İlçe Başkanı Nazmi Biçen, Uzunburun Köyü Muhtarı İbrahim Çakır ile çok sayıda partili ve sevenleri karşıladı. Azmi Açıkdil’in adaylığını ilk olarak MHP Yunus Emre İlçe Başkanı Nazmi Biçen tebrik ederek kendisine çiçek takdim etti.  

"PARTİMİZİN BAYRAĞINI ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ"

Burada kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkürlerini sunan MHP Yunus Emre ilçesi Belediye Başkan Adayı Mimar Azmi Açıkdil, “Manisa’dan buraya kadar zahmet edip, bu güzel günümüzde Yunus Emre İlçemiz için heyecanımıza, coşkumuza ortak oldunuz. Partimizin ve mesleğimizin en büyük ilkesi çalışmaktır. Yunus Emre ilçemizi kalkındırmak, Manisa’mıza olumlu katkılar sağlamak ve partimizin bayrağını zirveye taşımak asli görevimiz olacak. Hepinize teşekkür ederim. Gösterdiğiniz teveccüh, gücümüze güç, heyecanımıza heyecan kattı” diye konuştu. Daha sonra havalimanı önünde Açıkdil, partililer ve sevenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

                                                        

YORUMLAR

Yorumunuz


GÜNÜN FOTO GALERİSİ

Facebook'ta manisahaberleri.com'u
kişi beğeniyor. Ya sen?

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR

 • MESİR 1960'TA BÖYLE SAÇILIYORDU

  İzlenme: 5098
 • SPİL'DE BÜYÜK YANGIN

  İzlenme: 4017
 • ORKUN ŞIKTAŞLI 10 METREDEN HAVUZA ATLADI

  İzlenme: 3529
 • 4 TON MESİR SAÇILDI

  İzlenme: 3416
 • AKİL TOPLANTISINDA GERGİN ANLAR

  İzlenme: 2963