TÜRKİYE KUPASI'NDA PROGRAM BELLİ OLDU

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmalarının programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları, 25, 26, 27 Eylül ile 2, 3 ve 4 Ekim tarihlerinde oynanacak.

TÜRKİYE KUPASI'NDA PROGRAM BELLİ OLDU

TÜRKİYE KUPASI'NDA PROGRAM BELLİ OLDU

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmalarının programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları, 25, 26, 27 Eylül ile 2, 3 ve 4 Ekim tarihlerinde oynanacak.
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçlarının programı şöyle:
25 Eylül Salı:
14.30 Niğde Belediyesi-Beşiktaş (Niğde 5 Şubat)
18.00 Dersimspor-Gençlerbirliği (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
26 Eylül Çarşamba:
14.30 Orhangazispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)
14.30 İstanbulspor-Kasımpaşa (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 Ankaragücü-Iğdır Üniversitesi (Ankara 19 Mayıs)
14.30 Ümraniyespor-Kayseri Erciyesspor (Ümraniye Belediye)
14.30 Çorum Belediyespor-Adana Demirspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
14.30 Samsunspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
14.30 Patnos Gençlikspor-Kartalspor (Patnos İlçe)
14.30 Torku Konyaspor-Kırıkhanspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Akhisar Belediye)
18.00 Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.30 Medical Park Antalyaspor-Menemen Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)
20.30 Gaziantepspor-Emrespor (Kamil Ocak)
27 Eylül Perşembe:
14.30 Ankara Demirspor-Sanica Boru Elazığspor (Cebeci İnönü)
14.30 Denizlispor-Dardanelspor (Doğan Seyfi Atlı)
14.30 Bandırmaspor-Kilimli Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
14.30 Balıkesirspor-İskenderunspor 1967 (Balıkesir Atatürk)
14.30 Muğlaspor-Tavşanlı Linyitspor (Muğla Atatürk)
14.30 Fethiyespor-Cizre Basraspor (Fethiye İlçe)
14.30 Turgutluspor-Belediye Bingölspor (Turgutlu 7 Eylül)
14.30 Arsinspor-Bucaspor (Arsin İlçe)
14.30 Boluspor-Yimpaş Yozgatspor (Bolu Atatürk)
14.30 Manisaspor-Kayseri Şekerspor (Manisa 19 Mayıs)
14.30 Karaman Belediyespor-Bozüyükspor (Karaman Kemal Kaynaş)
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Kamil Ocak)
14.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor (Darıca İlçe)
14.30 Batman Petrolspor-Körfez Futbol (Batman 16 Mayıs-Seyircisiz)
14.30 Kızılcahamamspor-Kütahyaspor (Kızılcahamam İlçe)
14.30 Tepecikspor-Beylerbeyispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
14.30 Polatlı BUGSAŞ Spor-Silivrispor (Polatlı İlçe)
14.30 Uşak Belediyespor-Denizli Belediyespor (Uşak 1 Eylül)
14.30 Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor (12 Şubat)
14.30 Alanyaspor-Yeni Malatyaspor (Alanya Oba)
14.30 Anadolu Selçukluspor-Pendikspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.30 İskenderun Demirçelikspor-Ofspor (İskenderun 5 Temmuz)
14.30 Eyüpspor-Ünyespor (Eyüp)
14.30 İnegölspor-Giresunspor (İnegöl İlçe)
14.30 Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer (Burhanettin Kocamaz)
14.30 Çamlıdere Şekerspor-İstanbul Güngörenspor (Bağlum Belediye)
14.30 Gaziosmanpaşaspor-Bayrampaşaspor (İstanbul Gaziosmanpaşa)
14.30 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor (Çankırı Atatürk)
14.30 Trabzon Kanuni-Sivasspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
18.00 Göztepe-Gölcükspor (İzmir Atatürk)
18.00 Adanaspor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)
20.30 Mersin İdmanyurdu-Siirtspor (Tevfik Sırrı Gür)
2 Ekim Salı:
14.30 Kastamonuspor-Orduspor (Kastamonu Gazi)
14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Seyrantepe Spor Kompleksi DİSKİ Spor Tesisleri)
3 Ekim Çarşamba:
14.30 Kocaelispor-Karşıyaka (İsmetpaşa)
14.30 Sancaktepe Belediye-Kayserispor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
4 Ekim Perşembe:
14.30 Tekirova Belediyespor-Altay (Dr. Fehmi Öncel)
14.30 1461 Trabzon-Belediye Vanspor (Hüseyin Avni Aker)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.