TÜRKİYE KUPASI'NDA HAKEMLER BELLİ OLDU!

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmalarında Çarşamba ve Perşembe günü oynanacak maçlarda görev yapacak hakemler belli oldu.

TÜRKİYE KUPASI'NDA HAKEMLER BELLİ OLDU!

TÜRKİYE KUPASI'NDA HAKEMLER BELLİ OLDU!

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmalarında Çarşamba ve Perşembe günü oynanacak maçlarda görev yapacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, yarın ve perşembe günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçlarında düdük çalacak hakemler şöyle:
26 Eylül Çarşamba:
14.30 Orhangazispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Volkan Alabaş
14.30 İstanbulspor-Kasımpaşa: Onur Karabaş
14.30 Ankaragücü-Iğdır Üniversitesi: Emre Malok
14.30 Ümraniyespor-Kayseri Erciyesspor: Özer Özden
14.30 Çorum Belediyespor-Adana Demirspor: Abdulkadir Bitigen
14.30 Samsunspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Ali Şükrü Beldüz
14.30 Patnos Gençlikspor-Kartalspor: İbrahim Halil İleri
14.30 Torku Konyaspor-Kırıkhanspor: Sarperbarış Saka
15.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923: Özgür Sepin
18.00 Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor: Adnan Güngördü
20.30 Medical Park Antalyaspor-Menemen Belediyespor: Erbay Aldemir
20.30 Gaziantepspor-Emrespor: Ercan Hellaç
27 Eylül Perşembe:
14.30 Ankara Demirspor-Sanica Boru Elazığspor: Sinan Cem İyihuylu
14.30 Denizlispor-Dardanelspor: Hakan Akmısır
14.30 Bandırmaspor-Kilimli Belediyespor: Sertan Bakan
14.30 Balıkesirspor-İskenderunspor 1967: Alper Ulusoy
14.30 Muğlaspor-Tavşanlı Linyitspor: İbrahim Süslü
14.30 Fethiyespor-Cizre Basraspor: Özgür Aygün
14.30 Turgutluspor-Belediye Bingölspor: Kerim Deveci
14.30 Arsinspor-Bucaspor: Mustafa Yılmaz
14.30 Boluspor-Yimpaş Yozgatspor: Mehmet Efe
14.30 Manisaspor-Kayseri Şekerspor: Özkan Çeliker
14.30 Karaman Belediyespor-Bozüyükspor: Deniz Osayer
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü: Bülent Çenet
14.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor: Murat Orhan
14.30 Batman Petrolspor-Körfez Futbol: Oğuz Kaan Turan
14.30 Kızılcahamamspor-Kütahyaspor: Serdar Bahçıvan
14.30 Tepecikspor-Beylerbeyispor: Emre Kosif
14.30 Polatlı BUGSAŞ Spor-Silivrispor: H. Hüseyin Yıldırım
14.30 Uşak Belediyespor-Denizli Belediyespor: Cihan Burgan
14.30 Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor: Burak Cem Tahiroğlu
14.30 Alanyaspor-Yeni Malatyaspor: İbrahim Bülbül
14.30 Anadolu Selçukluspor-Pendikspor: Hasbi Dede
14.30 İskenderun Demirçelikspor-Ofspor: Ahmet Eşref Sarı
14.30 Eyüpspor-Ünyespor: Yavuz Çetin
14.30 İnegölspor-Giresunspor: Tolga Şinoforoğlu
14.30 Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer: Yusuf Yılmaz
14.30 Çamlıdere Şekerspor-İstanbul Güngörenspor: Deniz Kükrek
14.30 Gaziosmanpaşaspor-Bayrampaşaspor: Harun Yücedağ
14.30 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor: Serdar Sözlevi
14.30 Trabzon Kanuni-Sivasspor: Bora Budak
18.00 Göztepe-Gölcükspor: Ali Zağlı
18.00 Adanaspor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor: Emre Yıldırım
20.30 Mersin İdmanyurdu-Siirtspor: Mesut Çarık


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.