banner271

TANRIVERDİ'DEN YENİ İLÇE BAŞKANLARINA TEBRİK ZİYARETİ

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Yunus Emre İlçe Başkanlığı görevine atanan Engin Yüksel ve Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç'u ziyaret etti.

TANRIVERDİ'DEN YENİ İLÇE BAŞKANLARINA TEBRİK ZİYARETİ

TANRIVERDİ’DEN YENİ İLÇE BAŞKANLARINA TEBRİK ZİYARETİ

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Yunus Emre İlçe Başkanlığı görevine atanan Engin Yüksel ve Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’u ziyaret etti. 

Engin Yüksel’in çeşitli kademelerde yaptığı görevlerden dolayı tecrübe sahibi olduğunu ifade eden Tanrıverdi Yunus Emre İlçe Başkanlığı görevinde de başarılı olacağını kaydetti.

AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel ise ziyaretten duyduğunu memnuniyeti ifade ederek AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, kendilerini onure ettiğini belirtti. Yüksel öncelikli olarak Yunus Emre İlçe Belediye Başkanlığı’nı AK Parti’ye kazandırmak amacında olduğunu ifade ederek, en iyi hizmetlerin yapılmasını sağlayacaklarını söyledi.

“ŞEHZADELER’E AK PARTİLİ BİR KARDEŞİMİZİN SEÇİLMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi,” 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerinde Şehzadeler ilçesinin Belediye Başkanlığını Ak Partili bir kardeşimizin seçilmesini sağlayacağız. Şehzadeler Belediye Başkanı Ak Partili bir arkadaşımız olduktan sonra AK belediyecilik hizmetlerimizi ortaya koyacağız inşallah.”dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Tonguç’u ziyaret etti. Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı binası önünde karşılanan Tanrıverdi’ye partililer büyük ilgi gösterdi.  

“AK BELEDİYECİLİK HİZMETLERİMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ”

Manisa’nın Büyükşehir statüsüne kavuşması ile birlikte iki tane yeni ilçe kurulduğunu söyleyen Tanrıverdi şöyle konuştu; “Bildiğiniz gibi bunlardan birisi Şehzadeler ilçesi, bir diğeri ise Yunus Emre ilçesidir. İlçelerimizin kaymakamları da atandı. Siyasi olarak partimizin de ilçe başkanları atandı. Yapılan istişareler sonucunda Ahmet Tonguç kardeşimizi Şehzadeler ilçe başkanı olarak atadık. İnşallah önümüzdeki günlerde yönetim kurulu da oluşacak ve hemen yönetim kurulu oluştuktan sonra elimizi kolumuzu sıvayacağız Şehzadeler ilçesinin 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerinde belediye başkanlığını Ak Partili bir kardeşimizin seçilmesini sağlayacağız. İnşallah, Şehzadeler Belediye Başkanı Ak Partili bir arkadaşımız olduktan sonra AK belediyecilik hizmetlerimizi ortaya koyacağız. Belediyecilik neymiş, bugüne kadar bu merkez ilçeyi idare edenler görecekler. Çağdaş modern daha yaşanabilir bir kent nasıl oluşurmuş bunu görecekler ve bu imkanları hemşerilerimiz bizzat yaşayacaklar, temin edecekler, elde edeceklerdir. Tabi ki Şehzadeler belediyemizin verdiği hizmetler gelecek nesillerin ve şehrin daha sağlıklı bir şehir ve nesil olmasını temin edecek. “

“ŞEHZADELER İLÇEMİZ KANUNİLER FATİHLER ÇIKARACAK” 

Şehzadeler ilçesinin daha çok ağırlıklı olarak tarihi mekanları kapsadığını ifade eden Tanrıverdi,” Adından da anlaşılacağı üzere bir rivayete göre 15 şehzademiz var, bir rivayete göre 13 ama biz 15’i kullanıyoruz. Bu Şehzadelerimizden özellikle 5 tanesi padişah olmuş, bunlar dünyada adaletin örneği oluşlar, hakkaniyetle idare etme örneği olmuşlar, insan hak ve özgürlüklerinin sağlanması konusunda örnek olmuşlar. Kimsenin dinine diline ırkına mezhebine karışmadan insan ortak paydasında yönetmişler. Dolayısıyla böylesi bir ecdadın torunu olmaktan hepimiz övünüyoruz. Yani bir Kanuni’nin, bir Fatih’in özellikle torunları olmaktan övünüyoruz. İnşallah Şehzadeler ilçemiz yeni Fatihler yeni Kanuniler çıkaracak bu vahşi dünyadaki adaleti tesis edecekler. Dünya insanlığının barışını temin edecek ve bu dünyada yaşayan herkesin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlayacak. Değerli kardeşim Ahmet Tonguç’a görevinde başarılar diliyorum. Kendisi ile birlikte görev alacak arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.”diye konuştu.

“BİZ AK PARTİYİZ ALNIMIZ DA YÜZÜMÜZ DE AK OLMALI”

Tanrıverdi konuşmasını şu ifadeleriyle tamamladı; “Bu çalışma dönemi, içerisinde Şehzadeler ilçemizde siyaseten de dürüstlük çalışkanlık ahlaki noktada örnek siyasi çalışmalarımızı ortaya koyacağız. Çünkü biz Ak Partiyiz. Alnımız ak olacak, yüzümüz ak olacak yaptığımız işlerin hepsi ak olacak ve insan merkezli hizmet odaklı bir çalışma olacak. Şehzadeler ilçe yönetimimizin hedefini gerçekleştireceğinin, Şehzadelerde yaşayan hemşerilerimizin de beklentilerine kavuşacağına inanıyorum.”

TONGUÇ, TANRIVERDİ’YE SÖZ VERDİ

 

Ziyaretten dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Tonguç ise, konuşmasına Tanrıverdi’ye teşekkür ederek başladı. Tanrıverdi’nin kendilerine ağabeylik yaptığını dile getiren Tonguç,”MKYK Üyemiz Manisa Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi, bu zamana kadar bizlere sabırla çalışmanın nasıl olacağını bize öğrettiler. Kendisi bizlere her zaman ağabeylik yaptılar. Bugün de buraya gelerek bizleri onurlandırdıkları için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bende kendilerine bize güvenip de bu görevi tevdi ettiklerinden dolayı, bu görevi sonuna kadar dürüst, namuslu bir şekilde aynı zamanda başarı ile yapacağımıza dair hepinizin huzurunda sizlere söz veriyorum.”dedi.  

 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.