banner278

ÖZDAĞ;"MERKEZ İLÇE ELELE HEP BİRLİKTE HEDEFE"

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Merkez İlçe Başkanı ve yönetimiyle birlikte Manisa Öğretmen Evinde bir toplantı gerçekleştirerek 2014'de yapılacak olan yerel seçimler için start verdi.

banner292
ÖZDAĞ;


ÖZDAĞ;"MERKEZ İLÇE ELELE HEP BİRLİKTE HEDEFE" 

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Merkez İlçe Başkanı ve yönetimiyle birlikte Manisa Öğretmen Evinde bir toplantı gerçekleştirerek 2014’de yapılacak olan yerel seçimler için start verdi.  

“2007 yılında gerçekleşen genel seçimlerde Manisa’da AK Partinin oyunun %41, Referandumda %49, Son yapılan genel seçimlerde ise oy oranı %49. Bu teşkilatlarımızın başarısını gösteriyor” diyen AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ; “Toplumun tüm katmanlarına ulaştıklarını gösteriyor. İnşallah bununla da yetinmeyeceğiz. Çünkü biz tekâmül dininin mensuplarıyız. Bir günü bir gününe benzer olanlar Müslüman değildir sözüne uygun olarak çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz. Hiçbir güneşin doğuşu, bizi hiçbir güneşin battığı yerde bulamayacaktır. Çünkü biz yeryüzü uyurken de yürümesini bilen bir hareketiz. Bizim particilikten anladığımız, particilikle beraber hizmet etmektir. Bugün Merkez İlçe Başkanımız Berk Mersinli ve yönetim kurulunda ki arkadaşlarla bir araya gelerek önümüzde ki seçimlerde ki hedeflerimizi ortaya koyduk. Arkadaşlarımızla birlikte 2014’te de bir başarıya daha imza atacak ve burada da Ege Bölgesi’nde en çok oyu alma başarısını Manisa gösterecek inşallah” dedi.

AK Parti birlik ve beraberliğin sembolüdür
“Milletvekillerimizle her daim beraberiz” şeklinde konuşmasına başlayan AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli; “Manisa Milletvekilimiz Sayın Selçuk Özdağ’ın Merkez İlçe Teşkilatımızın çalışmalarını yakından takip ettiklerini biliyoruz. Milletvekillerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz ve etkinliklerimiz bundan sonra da devam edecek. Önümüzdeki günlerde Manisamız Şehzadeler ve Yunus Emre olarak Anayasa Mahkemesi’nin kararından sonra ikiye bölünecek. Yerelde de teşkilatlanma yapısı yeniden olacak. Milletvekilimiz Sayın Doç. Dr. Selçuk Özdağ ile bu durumları istişare etmek istedik. Vekilimizin desteklerini her daim hissettik, bu konuda kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Vekilimizin profilinden, çalışmalarından ve Manisa’ya katkılarından çok memnunuz. İnşallah bundan sonra da elbirliği ile Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, Merkez İlçe, İl Teşkilatımız ve İl Genel Meclis Üyelerimiz hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Özdağ’dan Mersinli ve ekibine tam destek
Özdağ açıklamalarına şöyle devam etti; “Seçim dönemlerinde tüm teşkilattaki arkadaşlarımız canlarını ortaya atarak çalıştılar. Seçim süresince ailelerini terk ederek, seçim meydanlarında AK Parti’nin üstünlüğü için, AK Parti’nin başarısı için daha fazla milletvekilini Meclise göndermek için gayret sarf ettiler. O dönem içerisinde başarılıydılar. Daha sonra bir Merkez İlçe Kongresi yapıldı. Küçük de olsa bir hücre yenilenmesi oluşturuldu. Berk Mersinli yeniden güven tazeledi, seçilerek geldi. Sayın Berk Mersinli ve arkadaşları 20 aydır Manisa’nın her sokağında her caddesinde her mahallesinde varlar. Sosyal problemleri giderme noktasında, ekonomik problemleri giderme noktasında, toplumsal problemleri giderme noktasında, kimsesizler yurdunda bunları görüyoruz. Kendi aralarında çok güzel bir birlik ve beraberlik oluşturmuş durumdalar. Çünkü bir elin nesi var, iki elin sesi var demiş atalarımız. Ben kendilerini başarılı görüyorum. İnşallah bundan sonra daha büyük başarılara imza atacaklar. Partiler bir araç, amaç milletimizin rızasını kazanmaktır.”

 

Siyasette başarının adresi AK Partidir
“Ebedi dünyaya giderken baki kalan bu kubbede hoş bir seda olmak istiyoruz” diyen Özdağ; “ Belediye Meclis Üyelerimizle de bir araya gelerek Manisa’yı masaya yatırdık. Manisa’nın sorunlarını ve çözüm yollarını konuştuk. Geleceği nasıl kucaklayabiliriz, yaklaşan mahalli idareler seçiminde Büyükşehir’i, Yunus Emre’yi, Şehzadeleri ve 15 tane ilçemizi nasıl yeniden tekrar AK Parti’nin bayrağını dalgalandırır ve hizmetlerle tanıştırır ve hizmetleri de şahikalara çıkartırız diye düşündük. Başarılı bir teşkilat olan Merkez İlçe Teşkilatımız ile de bir araya geldik. Kendi aralarında dedikodu yapmadan, sadece ve sadece projelere endekslenmiş, kardeşliklerini pekiştiren, hizmet etme şuuru içinde hareket eden, hizmetten başka bir şey düşünmeyen, çünkü ‘insanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir’ sözünü kendilerine şiar olarak kabul eden bir yapı burada. Bu yapıyla beraber olmaktan da mutluyum. AK Parti iktidarı 10 yıldır Türkiye’de başarılara imza atıyor. Şimdi 2014’te bir başarıya daha imza atacak ve burada da Ege Bölgesi’nde en çok oyu alma başarısını da Manisa gösterecek inşallah. Manisa Ege’nin yükselen yıldızı, Manisa Genel Kurulda da kendisini gösteriyor, Komisyonlarda kendisini gösteriyor, kürsü hakimiyetinde gösteriyor, medyada gösteriyor. Manisa’da Manisalılar Allah’ın birliğini tartışmıyorlar, tartışmazlar, vatanın bölünmez bütünlüğünü tartışmazlar, AK Parti’nin üstünlüğünü tartışmazlar. Hedefimiz %55 oy almak. İki belediyemizi de 50’nin üzerinde oy alarak, yerelle merkezin aynı dili konuşmasını sağlamak istiyoruz” ifadesinde bulundu.

AK Parti bayrağını Spil Dağı’nın tepesine dikeceğiz
Manisa’nın kentsel dönüşüme ihtiyacı olduğunu balirten AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ; “ Manisa’nın çok ciddi otoparklara ihtiyacı var. Manisa’nın kadınların gidebileceği sosyal tesislere ihtiyacı var. Engelli vatandaşlarımızın gidebileceği sosyal tesislere ihtiyacı var. Manisa’nın yeni fakültelere ihtiyacı var, Manisa’nın üniversiteye ihtiyacı var. Tarımını biraz daha geliştirmeye ihtiyacı var. 4 tane daha sanayi kuruyoruz, buraları büyüterek hedefimiz 10 yıl içerisinde 100 bin işçinin çalıştığı bir organize sanayi bölgesine sahip olmaktır. Salihli’de, Turgutlu’da, Akhisar ve Soma’da toplam 100 bin işçi çalışsın istiyoruz. 150 bin kişinin de tarımda çalıştığı bir bölgeyiz. İşsizlik oranının %4,4 olduğu Manisa’mızda bu oranı %2’lere çekerek Türkiye’de 3. sıradayız. Onlar da göç aldıkları için, yaşlılıkta yüzde 1-2 gösteriliyor o iki küçük şehir. Biz şu an 3. sıradayız işsizlik noktasında. Bu sıralamada birinci olmak istiyoruz. Yapacağız da inşallah. İhracatta geçen yıl en fazla ihracatını arttıran şehir olarak birinci sıradaydık. Bu sene bu ünvanı korumak ve kendi rekorumuzu egale etmek istiyoruz. Aynı zamanda 7. sıradan 6. sıraya inmek istiyoruz. Kirazla, çilekle, zeytinle, zeytinyağıyla, üzümle, madenlerle ve sanayiyle, ihracatımızla birlikte çalışan insanların özgür ve zengin diyarında, barış ve huzur içerisinde yaşayacağız. Merkez ilçe teşkilatımız ile de bir kez daha yaklaşan seçimleri değerlendirmek, 2 ilçemiz hakkında fikir alışverişinde bulunmak istiyoruz. Birlikte 2014 yılı mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde nasıl AK Parti bayrağını Spil Dağı’nın tepesine ulaştırabiliriz. Aynı zamanda bu meydanlarda huzurla zeybek oynarız diye düşünüyoruz. Efelere de zeybek oynamak yakışır. Merkez İlçe Teşkilatımız şimdiye kadar Manisa’da her zaman kimsesizlerin kimsesi olmuşlardır. Bizlerin de Manisa’daki gören gözü, işiten kulağı olmuşlardır. Manisa’da gönüller yapmak için gayret sarf ettiler” dedi.

Balı olanın sineği çok olur
“Bazı Medyada çıkan sırf muhalefet etmek amaçlı yazılmış olan ufak tefek haberlerin dışında hiçbir sıkıntımız yok teşkilat olarak” şeklinde açıklamalarına devam eden Özdağ; “Bazı basın yayın organlarında Sağlık alanında yapılan atamalarla ilgili dedikodular yapıldı. Kimilerini işe girmediği halde girdi dediler, Girenlerin hepside 4 yıllık Üniversite mezunu olan kişiler. Bunu Uğur Dündar dahi yazdı. Ben de kendisini arayarak uyarmıştım bunlar işe girmediler yanlış ve yalan beyanda bulunuyorsunuz demiştim. Bu tür şeylere kulak asmadan, hak eden var mı diye bakarak, hak etmiştir diyerek bakarak, arkadaşlarımız falanın akrabası olabilir, falanın akrabası olmak işe girmeye engel midir? Falanın akrabası olmak, bir yerde devlet dairesinde hizmet etmeye engel midir? Falanın akrabası olmak, devlet bürokrasisin de yer almaya manimidir? O zaman falanın akrabası ticaret yapmasın, memurluk yapmasın. Önemli olan etik değerler içerisinde siyaset yapsın, etik değerler içerisinde bürokrasi de yer alsın, etik değerler içerisinde ticaret yapsın. Hiç kimse haksız kazanç elde etmeyecek. Şu ana kadar AK Parti mensupları haksız kazanç elde etmediler, haksız kazanç elde etmek isteyenlere kapılarını kapattılar ve onlara karşı da her zaman tavizsiz oldular. Bu açıdan da öyle kolay değil, balı olanın sineği çok olur. Öyle kolay değil bir iktidar partisinin yöneticisi olmak ve yöneticiliğini yaparken de temiz kalmak. Her babayidiğin harcı değildir temiz kalmak. Hedef durmaksızın yola devam, hedef AK Parti bayrağını Yunus Emre’de Şehzaler’de ve Manisa Merkezde Büyükşehirde dalgalandırmaktır” dedi.

Manisa’da Milletvekili sayımızı 7’ye çıkartacağız
2015 yılında yapılacak olan Genel seçimlerde Milletvekili hedeflerinin Manisa’da 7 olduğunu kaydeden Özdağ; “Daha çok çalışarak oyumuzu %55 yaparak Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hediye etmektir. Güzel adaylarla güzel insanlarla yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.