ÖZDAĞ EYLEMCİ GENÇLERİ SAĞDUYUYA DAVET ETTİ

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ; "Türkiye'de Gezi Parkı dolayısıyla masumane başlayan eylemler Türkiye ile hesaplaşmak isteyenlerin gövde gösterisine dönüşmüştür" dedi.

ÖZDAĞ EYLEMCİ GENÇLERİ SAĞDUYUYA DAVET ETTİ

ÖZDAĞ EYLEMCİ GENÇLERİ SAĞDUYUYA DAVET ETTİ

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ; “Türkiye’de Gezi Parkı dolayısıyla masumane başlayan eylemler Türkiye ile hesaplaşmak isteyenlerin gövde gösterisine dönüşmüştür” dedi.

Özdağ; “Her türlü fikirler söylenir, fikirlerin konuşulmasına, tartışılmasına evet denir, ama taşların havada uçuşmasına, dükkanların tahrip edilmesine, kamu ve vatandaş malına zarar verilmesine müsaade etmemeliyiz. Bunun için ya devlet başa ya kuzgun leşe ifadesini kullanırız. O nedenle Türkiye düşmanlarının ve provokatörlerin oyununa gelmemek lazım. Türkiye’de bu yapılanlar masumane bir eylem değildir. Çevreci bir eylem değildir. Çevre eylemleri ile başlamış ardından da Türkiye’nin büyümesini hazmedemeyenlerin, AK Partiyi sandıkta yenemeyeceklerini anlayanların sokak olaylarından medet umması ve çare aramasıdır. Bu bir Türk baharı değildir. Bu Marksist, Leninist, Stalinistlerin ve aşırı komünist uçların ve CHP’lilerin manipülasyonudur. Milletimizin sağduyusu galip gelecek olup bu eylemleri yapanlar ve destek verenler 10 ay sonra sandıkta bu yaptıklarının hesabını vereceklerdir. Demokrasiyi içselleştiremeyenlerin defterleri sandıkta dürülecektir” ifadesinde bulundu.  

 Gezi parkında yaşanan görüntülerin Türkiye’nin imajını sarstığını belirten Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ; “Gezi parkındaki ağaçların kesilmesine hassasiyet gösterenlerin Türkiye’de şu anki 70 Trilyonluk zararı, insana zararı, devlet ve millet malına zararı nasıl tazmin edecekler? Bu görüntüler Türkiye’nin imajını sarsmıştır. Bu olaylar üzerineTürkiye’de borsanın düşüşüyle beraber 1 Katrilyonluk el değiştirme olmuştur. Orada banka reklamlarından 2 Trilyon, 3 Trilyon alanlar ellerindeki kağıtlarla gençleri manipüle etmeye çalışanlar o gençler gibi yaşamıyorlar. İstanbul’da boğazda oturuyorlar. Gençleri sağduyu sahibi olmaya davet ediyorum” açıklamasında bulundu.

 Taksimde gösteri yapanların tamamının marjinal örgütler olduğunu vurgulayan Özdağ; “Geçmişte Stalin’in , Lenin’in, Mao’nun resimleriyle yapamadıklarını şimdi güya Atatürk resmiyle yapmak istiyorlar. Dün kızıl yıldızlı bayraklarla, orak çekiçlerle yapamadıklarını bugün güya ay yıldızlı bayrağımızla yapmak istiyorlar. Bunların ellerinde hala orak çekiçler var. Bunların ellerinde hala Mao’nun resimleri var. Bunlar Türkiye ile hesaplaşmak isteyen Türkiye’nin büyümesini istemeyen iç ve dış tehlikeli güçlerin destek verdiği, içlerinde ajan ve provokatörlerin olduğu bir yapılanmadır ve bazı gençler de masumane şekilde bunlara alet olmaktadırlar. İstanbul, İzmir ve Türkiye’nin değişik yerlerinde yapılanlar Türkiye’nin büyümesini hazmedemeyenlerin bir oyunudur. Vesayetçilerin bir oyunudur. Ergenekoncuların bir oyunudur. Bugün Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti iktidarını bahane ederek yaptıklarımızı gölgede bırakmak istiyorlar. AK Parti iktidarı döneminde büyük yatırımlar devam ediyor. 22 Milyar Dolarlık Termik Santral, 20 Milyar Dolarlık Nükleer Santral, 10 Milyar Avroluk İstanbul’da Havalimanı oluşturuluyor. İstanbul’un 3. Boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim köprüsünün temellerinin atıldığı gün bu eylemlerin başlaması manidardır. Göktürk-2 uzaya gönderildiği zaman bu önemli hamleyi gölgede bırakmak için buna benzer eylemler yapılmıştı. Bunun benzeri bir kez daha tekrarlanıyor. Milletimizin sağduyusuna güveniyoruz.  Milletimiz bu olayların başını çekenlere en güzel cevabı sandıkta söyleyecektir” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.