banner271

MANİSA EMNİYETİ'NDE TERFİ HEYECANI

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü 2012 yılında bir üst rütbeye yükselen 38 personeli için Vali Parkı Polis Lokali'nde terfi töreni düzenledi.

MANİSA EMNİYETİ'NDE TERFİ HEYECANI

MANİSA EMNİYETİ’NDE TERFİ HEYECANI

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü 2012 yılında bir üst rütbeye yükselen 38 personeli için Vali Parkı Polis Lokali’nde terfi töreni düzenledi.
Düzenlenen törene Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Tugay Komutanı Nehir Aydın, İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin,  polis memurları ve aileleri katıldı. Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Çetin, “Bu Mutlu ve Gururlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç biliyorum. Kendisini ülkesine ve milletine adamış bireyler olarak bizim amacımız filen çalıştığımız süre içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek teşkilatımızın niteliklerini en üst seviyeye çıkartmak dünyanın baş döndürücü gelişimine ayak uydurarak 21. Yüzyılın çağdaş polis teşkilatını yaratmak ve vatandaşımıza hizmette ve ülke güvenliğinin sağlanmasından en iyiye ulaşmak için uğraşmaktır. Kamu düzeninin korunması, asayiş sağlanması, huzur ve güven ortamının tesisi ve sürdürülmesi teşkilatımızın en önemli görevleri arasındadır. İşte bu düşünceden hareketle vatandaşlarımıza hizmette ve ülke güvenliğinin sağlanmasında başarılı bir şekilde hizmet ederek kendilerine yüklenilen sorumluluğun tam bilincinde olarak vatandaş memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla milletine hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş, bu inanç ve azimle sergilenen üstün fedakarlıklarla görevlerine devam ederek başarılı olarak yeni rütbelere gelmeyi hak kazanmış meslektaşlarımıza yeni rütbelerinde ve görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.
Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz ise, rütbe alan polis memurlarının sorumluluklarının daha da artacağını belirterek, rütbe alarak terfi eden polis memurlarını tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Yapılan konuşmaların ardından rütbe alarak terfi eden polis memurlarının rütbeleri eşleri ve aileleri eşliğinde Vali Halil İbrahim Daşöz, İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin, Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Tugay Komutanı Nehir Aydın eşliğinde takıldı.

 

 

MANİSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 2012 YILI RÜTBE TERFİ LİSTESİ  

S.NO ADI VE SOYADI BULUNDUĞU RÜTBESİ TERFİ EDECEĞİ RÜTBESİ 1 Hasan ONAR 2.Sınıf Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü 2 Hacı Bayram ALTUNAY 2.Sınıf Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü 3 Akif ÇILDAG 2.Sınıf Emniyet Müdürü 1.Sınıf Emniyet Müdürü 4 İbrahim ÇAKMAK 2.Sınıf Emniyet Müdürü 1.Sınıf Emniyet Müdürü                 5 Orhan ÇEVİK 3.Sınıf Emniyet Müdürü 2.Sınıf Emniyet Müdürü 6 İlker Hüseyin ATAR 3.Sınıf Emniyet Müdürü 2.Sınıf Emniyet Müdürü 7 Abdurrahman YOLCU 3.Sınıf Emniyet Müdürü 2.Sınıf Emniyet Müdürü                    8 Okan ARSLAN 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 9 Mustafa KARACAN 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 10 Mehmet DENİZ 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 11 Zafer YETER 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 12 Mehmet Yılmaz ÖZÇINAR 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 13 Recep KARA 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 14 Veli GÖÇEMEN 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 15 Bilge ÜNAL 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 16 Hakan PAKEL 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 17 Cahit ŞAHİN 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 18 Işık YÜKSEL 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 19 Rıza AKIN 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü 20 Mehmet TAŞÇI 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü         21 Ali Hikmet YILMAZ Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü 22 Alpaslan DEMİRAY Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü 23 Sabri DENİZ Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü 24 Gökhan BALABAN Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü 25 Murat OKTAY Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü 26 Tufan MENTEŞE Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü 27 Ali Kemal ARDA Emniyet Amin 4.Sınıf Emniyet Müdürü         28 Ali YIKAR Başkomiser Emniyet Amir   29 Hasan ÖZEL Başkomiser Emniyet Amir   30 Osman GENÇ Başkomiser Emniyet Amir   31 Yaşar Mesut ALTUNBAŞ Başkomiser Emniyet Amir   32 Bülent TOSUN Başkomiser Emniyet Amir   33 Memet SAKÇAK Başkomiser Emniyet Amir   34 Mehmet BALIKÇIOĞLU Başkomiser Emniyet Amir   35 İhsan YÜCESES Başkomiser Emniyet Amir   35 Şahı Merdan TURAN Komiser Yardımcısı Komiser 37 Murat KAYNAK Komiser Yardımcısı Komiser 38 Caner KIR Komiser Yardımcısı Komiser

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.