AYDOĞAN TUNAY MİNİKLER HİF TURNUVASI BAŞLIYOR

Manisaspor'a önemli hizmetleri olan isimler arasında yer alan U18 Takımı Teknik Sorumlusu Aydoğan Tunay adına düzenlenecek, "Aydoğan Tunay Minikler HiF Turnuvası" 23-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

AYDOĞAN TUNAY MİNİKLER HİF TURNUVASI BAŞLIYOR

AYDOĞAN TUNAY MİNİKLER HİF TURNUVASI BAŞLIYOR

Manisaspor’a önemli hizmetleri olan isimler arasında yer alan U18 Takımı Teknik Sorumlusu Aydoğan Tunay adına düzenlenecek, “Aydoğan Tunay Minikler HiF Turnuvası” 23-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Turnuvaya Hacırahmanlıspor, Saruhanlı Bld.Spor, Manisa Bld.Spor, Manisaspor, Halilbeylispor, Somaspor, Turgutluspor, İl Özel İdaresispor, Salihli Lidyaspor, Akhisar Bld.Genç.ve Spor, Kırkağaç A.İ.Y, Murat Germen takımlarının 1999-2000 doğumlu sporcuları  katılacak.

23-29 Ocak tarihleri arasında TOKİ 2 Sahası’nda gerçekleştirilecek turnuvanın 2000 doğumlular final müsabakası 29 Ocak Pazar günü saat 10.00’da, 1999 doğumlular final müsabakası 29 Ocak Pazar günü saat 12.00’de oynanacak.

U18 Takımı Teknik Sorumlusu Aydoğan Tunay organizasyonda emeği olan herkese teşekkür ettiğini belirterek, “Bu şekilde anılmak çok güzel bir duygu. Turnuvaya katılacak takımlara başarılar diliyorum.” dedi. 

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH KARŞILAŞAN TAKIMLAR GRUP SAAT YER

 

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR B GRUBU 1. MÜSABAKALAR

 

23.01.2012 PAZARTESİ AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR MANİSA BLD.SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ İL ÖZEL İDARESİ SPOR HALİLBEYLİSPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ SARUHANLI BLD.SPOR – BAY B – 2000     23.01.2012 PAZARTESİ AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR MANİSA BLD.SPOR B – 1999 11.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ İL ÖZEL İDARESİ SPOR HALİLBEYLİSPOR B – 1999 12.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ SARUHANLI BLD.SPOR – BAY B – 1999    

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR A GRUBU 1. MÜSABAKALAR

 

23.01.2012 PAZARTESİ HACIRAHMANLI SOMASPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ MANİSASPOR SALİHLİ LİDYASPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ TURGUTLUSPOR MURAT GERMEN A – 2000 14.30 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ HACIRAHMANLI SOMASPOR A – 1999 15.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ MANİSASPOR SALİHLİ LİDYASPOR A – 1999 16.00 2.TOKİ SAHASI 23.01.2012 PAZARTESİ TURGUTLUSPOR KIRKAĞAÇ A.İ.Y A – 1999 17.00 2.TOKİ SAHASI

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR B GRUBU 2. MÜSABAKALAR

 

24.01.2012 SALI MANİSA BLD.SPOR İL ÖZEL İDARESİ SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI HALİLBEYLİSPOR SARUHANLI BLD.SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR – BAY B – 2000     24.01.2012 SALI MANİSA BLD.SPOR İL ÖZEL İDARESİ SPOR B – 1999 11.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI HALİLBEYLİSPOR SARUHANLI BLD.SPOR B – 1999 12.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR – BAY B – 1999    

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR A GRUBU 2. MÜSABAKALAR

 

24.01.2012 SALI TURGUTLUSPOR SALİHLİ LİDYASPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI SOMASPOR MANİSASPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI HACIRAHMANLISPOR MURAT GERMEN A – 2000 14.30 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI TURGUTLUSPOR SALİHLİ LİDYASPOR A – 1999 15.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI SOMASPOR MANİSASPOR A – 1999 16.00 2.TOKİ SAHASI 24.01.2012 SALI HACIRAHMANLISPOR KIRKAĞAÇ A.İ.Y A – 1999 17.00 2.TOKİ SAHASI

 

      1999 – 2000 DOĞUMLULAR B GRUBU 3. MÜSABAKALAR

 

25.01.2012 ÇARŞAMBA AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR İL ÖZEL İDARESİ SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA MANİSA BLD.SPOR SARUHANLI BLD.SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA HALİLBEYLİSPOR – BAY B – 2000     25.01.2012 ÇARŞAMBA AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR İL ÖZEL İDARESİ SPOR B – 1999 11.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA MANİSA BLD.SPOR SARUHANLI BLD.SPOR B – 1999 12.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA HALİLBEYLİSPOR – BAY B – 1999    

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR A GRUBU 3. MÜSABAKALAR

 

25.01.2012 ÇARŞAMBA SOMASPOR TURGUTLUSPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA HACIRAHMANLISPOR MANİSASPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA SALİHLİ LİDYASPOR MURAT GERMEN A – 2000 14.30 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA SOMASPOR TURGUTLUSPOR A – 1999 15.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA HACIRAHMANLISPOR MANİSASPOR A – 1999 16.00 2.TOKİ SAHASI 25.01.2012 ÇARŞAMBA SALİHLİ LİDYASPOR KIRKAĞAÇ A.İ.Y A – 1999 17.00 2.TOKİ SAHASI

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR B GRUBU 4. MÜSABAKALAR

 

26.01.2012 PERŞEMBE SARUHANLI BLD.SPOR AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE HALİLBEYLİSPOR MANİSA BLD.SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE İL ÖZEL İDARESİ SPOR – BAY B – 2000     26.01.2012 PERŞEMBE SARUHANLI BLD.SPOR AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR B – 1999 11.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE HALİLBEYLİSPOR MANİSA BLD.SPOR B – 1999 12.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE İL ÖZEL İDARESİ SPOR – BAY B – 1999    

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR A GRUBU 4. MÜSABAKALAR

 

26.01.2012 PERŞEMBE SALİHLİ LİDYASPOR SOMASPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE TURGUTLUSPOR HACIRAHMANLISPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE MANİSASPOR MURAT GERMEN A – 2000 14.30 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE SALİHLİ LİDYASPOR SOMASPOR A – 1999 15.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE TURGUTLUSPOR HACIRAHMANLISPOR A – 1999 16.00 2.TOKİ SAHASI 26.01.2012 PERŞEMBE MANİSASPOR KIRKAĞAÇ A.İ.Y A – 1999 17.00 2.TOKİ SAHASI

 

   1999 – 2000 DOĞUMLULAR B GRUBU 5. MÜSABAKALAR

 

27.01.2012 CUMA AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR HALİLBEYLİSPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA SARUHANLI BLD.SPOR İL ÖZEL İDARESİ SPOR B – 2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA MANİSA BLD.SPOR – BAY B – 2000     27.01.2012 CUMA AKHİSAR BLD.GEN.VE SPOR HALİLBEYLİSPOR B – 1999 11.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA SARUHANLI BLD.SPOR İL ÖZEL İDARESİ SPOR B – 1999 12.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA MANİSA BLD.SPOR – BAY B – 1999    

 

1999 – 2000 DOĞUMLULAR A GRUBU 5. MÜSABAKALAR

 

27.01.2012 CUMA TURGUTLUSPOR MANİSASPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA SALİHLİ LİDYASPOR HACIRAHMANLISPOR A – 2000 14.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA SOMASPOR MURAT GERMEN A – 2000 14.30 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA TURGUTLUSPOR MANİSASPOR A – 1999 15.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA SALİHLİ LİDYASPOR HACIRAHMANLISPOR A – 1999 16.00 2.TOKİ SAHASI 27.01.2012 CUMA SOMASPOR KIRKAĞAÇ A.İ.Y A – 1999 17.00 2.TOKİ SAHASI

 

  ÇAPRAZ EŞLEŞMELER

 

  TARİH KARŞILAŞAN TAKIMLAR GRUP SAAT YER 1.MÜSABAKA 28.01.2012 CUMARTESİ A GRUBU 2.Sİ   B GRUBU 1.Sİ   2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 2.MÜSABAKA 28.01.2012 CUMARTESİ A GRUBU 1.Sİ   B GRUBU 2.Sİ   2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 3.MÜSABAKA 28.01.2012 CUMARTESİ A GRUBU 2.Sİ   B GRUBU 1.Sİ   1999 11.00 2.TOKİ SAHASI 4.MÜSABAKA 28.01.2012 CUMARTESİ A GRUBU 1.Sİ   B GRUBU 2.Sİ   1999 12.00 2.TOKİ SAHASI

 

  3. LÜK-4.LÜK VE FİNAL MÜSABAKALARI

 

  TARİH KARŞILAŞAN TAKIMLAR GRUP SAAT YER 3.LÜK MÜSABAKASI 29.01.2012 PAZAR 1.MÜSABAKA MAĞLUBU   2.MÜSABAKA MAĞLUBU   2000 10.00 2.TOKİ SAHASI FİNAL 29.01.2012 PAZAR 1.MÜSABAKA GALİBİ   2.MÜSABAKA GALİBİ   2000 10.00 2.TOKİ SAHASI 3.LÜK MÜSABAKASI 29.01.2012 PAZAR 3.MÜSABAKA MAĞLUBU   4.MÜSABAKA MAĞLUBU   1999 11.00 2.TOKİ SAHASI FİNAL 29.01.2012 PAZAR 3.MÜSABAKA GALİBİ   4.MÜSABAKA GALİBİ   1999 12.00 2.TOKİ SAHASI


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.