AK PARTİ’DEN MHP’Lİ AKKAL’A SERT CEVAP

MHP Merkez İlçe Başkanı’na cevap amacıyla yapılan açıklamada, “Akkal, aslında kendisinin bilgiden, seviyeden, akıldan ne kadar yoksun ve uzak olduğunu da ortaya koymuştur.“ denildi.

AK PARTİ’DEN MHP’Lİ AKKAL’A SERT CEVAP

AK PARTİ’DEN MHP’Lİ AKKAL’A SERT CEVAP! 

MHP Merkez İlçe Başkanı’na cevap amacıyla yapılan açıklamada, “Akkal, aslında kendisinin bilgiden, seviyeden, akıldan ne kadar yoksun ve uzak olduğunu da ortaya koymuştur.“ denildi.   

    AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı’nın yaptığı açıklama şöyle: “Yavru muhalefetin Manisa Merkez İlçe Başkanı Tamer Akkal, dün düzenlediği basın toplantısında partimize ve Manisa’mızın medarı iftiharı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a yönelik bir takım kabul edilmez açıklamalarda bulunmuş. Şimdi Sayın Akkal’a soruyoruz; Yıllardır bu ülkeyi sağ-sol diye ayırdığınız yetmedi mi? Alevi-Sünni ayırdığınız yetmedi mi? Türk-Kürt diye ayırdığınız yetmedi mi? Bugün devlet düşmanı bellediğiniz insanları yıllarca kendi devletine küstürdüğünüz yetmedi mi? Bütün bu ayrılık gayrılıklara bir son vermek için hükümetimiz “Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi” adıyla bir projeyi hayata geçirdi. Ancak ana muhalefet ve yavru muhalefet partileri bir türlü bu projeyi kabul etmedi ve anlamak istemedi. AK Parti hükümetimiz, “Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi” ile kendi devletine küstürülen bu insanları kendi devletiyle barışık bir hale getirmeye çalışıyor. “Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi” kapsamında Manisa’mızın medarı iftiharı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Almanya’da dünyaya malolan Kürt kökenli sanatçı Şıvan Perver ile görüşmüş. Öyle ki bu sanatçı kendisi Sayın Başbakan Yardımcımız ile görüşmek istemiş ve Sayın Başbakan Yardımcımızın kaldığı otele bizzat gelip görüşmüş. Yavru muhalefetin Manisa temsilcileri bu sanatçıyı bilseydi eminim ki bu denli talihsiz bir açıklamada bulunmayacaklardı. Türkiye’nin kanayan yarası haline gelen, adına ister Kürt sorunu deyin, ister Kürt meselesi deyin sorunun çözümüne katkı sağlamak için PKK ile ters düşerek o çizgiden ayrıldığını her seferinde dile getiren bir isimdir Şıvan Perver. Globalleşen bir dünyada yaşadığımızın farkında bile olmayan bu zihniyet, Q,W,X harflerinin beynelmilel harfler olarak kullanıldığının bilincinde olmamalarını yadırgamıyoruz bile. Çünkü bu düşünce ancak dünyaya at gözlüğü ile bakan insanların düşüncesidir. Sınırların kalktığı, her şeyin insan odaklı olarak hayata geçtiği bir dünyanın dışında olmanın sinyallerini verenler önümüzdeki seçimlerde hangi yüzle bu insanların karşısına çıkacaklardır. Doğrusu bunu merak etmiyor değiliz. AK Parti yöneticilerini bilgisiz, kültürsüz ve seviyesiz olarak gösteren Akkal, aslında kendisinin bilgiden, seviyeden, akıldan ne kadar yoksun ve uzak olduğunu da ortaya koymuştur. Sayın Tamer Akkal’ı uyarıyoruz; bu tür prim yapmak amacıyla yaptığınız basit açıklamalar insanlarımızı ayrıştırmaya götürür. Bu basit açıklamalardan vazgeçin artık.”  

                                                                                             


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.